Menu

Pomôžme Emke zabezpečiť delfínoterapie

Trvanie výzvy: 15. mája 2023 - 15. decembra 2023

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Cieľ výzvy

Podstúpiť s dcérkou delfínoterapiu

Autor výzvy

Príbeh

Pomôžme Emke zabezpečiť delfínoterapie

Naša dcéra Emka sa narodila v 32. týždni. Zatiaľ nerozpráva, trpí epilepsiou a ľavostrannou hemiparezou. Vďaka intenzívnym rehabilitáciám by sa jej stav mohol výrazne zlepšiť, aj jej chôdza. Veríme, že vďaka fyzioterapiám sa nám podarí vyhnúť aj operácii nôžky. Ideálne by bolo, keby sme mohli znovu absolvovať delfínoterapiu, ktorá Emka už veľmi pomohla.
Každá terapia , každé cvičenie je finančne veľmi náročné a preto prosíme ľudí, kto si to môže dovoliť, nech nám pomôže hoc malou čiastkou. Budeme od srdca vďační!

Dobrý deň, sme rodina ktorej sa v roku 2019 narodila vytúžená dcérka Emka ,no bohužiaľ predčasne v 32 týždni, s kopou komplikácií, začalo to zlyhaním srdiečka, následne dlhá resuscitácia, liečba srdiečka a dlhý boj. Následky sa časom samozrejme  ukázali, dcérka trpí ľavostrannou hemiparezou, v lete 2022 nám diagnostikovali epilepsiu, s dlhými ťažkými Záchvatmi. Emka zatiaľ  skoro vôbec nerozpráva, chodí pomocou ortezky na nožke, a veríme že vďaka intenzívnemu cvičeniu raz bude môcť chodiť bez nej a minie nás aj operácia. Dcérke veľmi pomáhajú rôzne terapie kde sa rozvíja a aj fyzioterapie. Mali sme možnosť absolvovať aj jeden krát delfínoterapiu,a bolo to niečo neuveriteľné pre našu dcérku! Vidíme už u nej zmeny, a preto veľmi by sme to chceli absolvovať znovu a tak jej pomôcť.Všetko je to neskutočne veľmi ale veľmi finančne náročne, a preto sme nútení skúsiť takúto pomoc a poprosiť ľudí aspoň o maličkú pomoc. Kľudne kto chce vedieť nejaké informácie zodpoviem akékoľvek otázky. Veľmi vás prosíme, pomôžte našej Emke na lepší kvalitnejší a krajší život!

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?