Menu

Chceme pomôcť Damianovi a Martinovi

Trvanie výzvy: 17. októbra 2014 - 24. januára 2015

Cieľ výzvy

Vyzbierať finančné prostriedky na liečbu chlapcov kmeňovými bunkami.

Príbeh

Chceme pomôcť Damianovi a Martinovi

Zbierka fin.prostriedkov a info pre Damiana a Martina, ktorym diagnostikovali Wilsonovu chorobu s vážnym poškodením orgánov.


Wilsonova choroba. Vzacna choroba,ktora berie zivot dvom chlapcom. Bohuzial sa to lekarom nepodarilo diagnostikovat vcas. Chlapci maju rozsiahle poskodenie organov. Vsetko sa zacalo pred 4 rokmi, ked zacal mat Martin problemy. Lekari podcenili priznaky a nedovysetrovali ho. Ked zacal mat problemy Damian, tuto chorobu nam potvrdili geneticke testy. Wilson je geneticka porucha, kedy Vam v tele ostava med a poskodzuje organy pecen, mozog,... Chlapci maju vsetky 3 formy tejto choroby.S chlapcami rodina bojuje kazdy den vyse roka. Zdravotny stav sa rapidne zhorsuje a my hladame riesenie ako im zachranit zivot. Existuje metoda ktora pomocou aplikacie kmenovych buniek dokaze chlapcom zachranit a skvalitnit zivot.


Po rôznych neúspešných liečeniach sa s chlapci rozhodli využit poslednú možnosťˇ a to liečenie kmenovými bunkami. Priatelia, držte nám palce a prosím, pomožte nám zvládnuť túto nárocňu liečbu, prípadne pošlite tieto informácie ďalej, sme Vám veľmi vďačni!

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?