Menu

Veslovanie pre Sýriu - zbierka pokračuje

Trvanie výzvy: 27. februára 2015 - 1. mája 2015

Cieľ výzvy

Upozorniť na situáciu na Blízkom východe a zároveň finančne pomôcť centru pre utečencov v Sýrskom Deir Mar Elian.

Príbeh

Veslovanie pre Sýriu - zbierka pokračuje

Príspevkom cez portál ludialudom.sk/syria podporíte vybudovanie kliniky v sýrskom centre Deir Mar Elian v Qaryatayne z regiónu Homes. Potrebné je predovšetkým zariadenie a technické vybavenie miestností kliniky (ultrazvukové a elektrostimulačné zariadenia, mobilné infračervené lampy, terapeutické tabuľky, liečebné stoly) pre starších, chorých, zdravotne postihnutých a najmä vojnových zranených civilistov, ktorí sú vo veľkej núdzi a potrebujú ošetrenie a rehabilitáciu. Tento projekt je prvým krokom v tomto regióne, ktorý žiaľ potrebuje oveľa viac projektov v oblasti zdravotníctva.

Upozorniť na situáciu na Blízkom východe a zároveň finančne pomôcť centru pre utečencov v Sýrskom Deir Mar Elian mal 24-hodinový maratón veslovania, ktorý sa konal 20.-21. marca 2015 v priestoroch Teologickej fakulty TU na Kostolnej ulici v Bratislave. Viac o maratóne veslovania sa môžete dočítať tu.

Pôvodným cieľom bolo získať pre kliniku pre utečencov sumu 10-tisíc, čo sa nám podarilo. Na žiadosť mnohých darcov, ktorí by ešte radi prispeli, v zbieraní financií cez darcovský portál budeme pokračovať až do mája. Celá suma poputuje na podporu zdravotníckeho centra Deir Mar Elian. Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?