Menu

Pomôžte rodine Smetanovcom

Trvanie výzvy: 15. januára 2016 - 2. februára 2016

Cieľ výzvy

Mojim cieľom je pomôcť tejto rodine . Každé euro pomôže či na cestovné alebo na potrebné pomôcky, hygienické potreby pre maminu do nemocnice.

Príbeh

Pomôžte rodine Smetanovcom

Martin(23) , Zuzana(31) , Anna(21) sú 3 deti Dany Smetanovej(53) s Detvy ktorá pred 2 dňami dostala mozgovú príhodu pri ktorej jej ochrnula polka tela :( Rodina nemá dostatočné prostriedky na cestovanie do nemocnice a žiaľ ani na hygienu či iné potrebné veci pre ich mamku :( Prosim o pomoc tejto rodine vážne to potrebujú ...

Ahoj volám sa Simona mám 20 rokov som z Detvy a chcela by som vás všetkých požiadať o pomoc môjmu dobrému kamarátovi Martinovi , ktorému mamka pred pár dňami dostala mozgovú príhodu (porážka) . Rodina žije v sociálnom prostredí a nemá dostatočne financie na to aby maminu navštevovali a aby jej kúpili všetky potrebné veci na hospitalizáciu . Sú v zlej finančnej situácií , rodina žila bez otca ktorý zomrel keď Martin mal 10 rokov . Sú na tom veľmi zle Anna je ešte študentka , Martin si hľadá dlhodobo prácu a Zuzana poberá rodičovský príspevok( celkovo má 2 deti) ale neostáva jej veľa kedže každý mesiac platí byt a iné veci, je slobodná matka . Potrebuju pomoc ako soľ vôbec niečo takéto nečakali kedže mamina mala zdravotný stav vždy v poriadku . Veľmi ich to zasiahlo :( Celé to bolo takto : Anna bola v izbe teta Dana v kuchyni a Anna prechádzala s izby do kuchyne v jednoizbovom byte a zbada svoju mamu na zemi . Pýtala sa jej čo sedí na zemi no teta sediac na zemi ani neodpovedala len krutíla očami ani sa nehýbala . Anna v tom zavolala sanitku ktorá prišla a povedali jej že si ju vezmú že dostala porážku . Tetu Danu odviezli do nemocnice do Zvolena a jej deti za nou boli na druhý deň a neverili vlastným očiam v akom stave sa nachádza ich mama :( Je na pol tela ochrnutá ,nevie rozpávať len myká očami . Doniesli jej za posledne peniaze vodu,ovocie a nejaké oblečenie no všetko im vrátili . Rodina by chcela maminku previezť do Banskej Bystrice ( teta leži momentálne vo Zvolene) a celý prevoz + starostlivosť niečo stojí.  Prosím vás aby ste pomohli tejto rodine zasiahlo ich to nečakane a nie su na tom dobre . Ďakujem ak sa rozhodnete pomôcť týmto ľudom . Táto rodina znamená pre mňa veľa a hlavne Martin je to dobrý kamarát a človek ktorý by dal srdce každému . Každé to € rodine veľmi pomôže . Ešte raz ĎAKUJEM za celú rodinu 

Aktualizácie

Stav p. Smetanovej27. jan 2016

P. Smetanová bola prevezená na rehabylitáciu do Krupiny kde sa jej snažia vrátiť hybnosť končatín a obnovyť hlasové centrum mozgu, ktoré bolo pri mozgovej porážke poškodené. Lekáry vravia že to bude (beh na dlhú trať) kedže iná časť mozgu musí prebrať funkcie poškodenej časti. 

Prosíme o pomoc a zároveň ďakujeme už máme 20% z vyzbieranej sumy 19. jan 2016

Tetu nám prevážajú do Krupiny na rehabilitáciu ( čo je ešte dalej od DT ako ZV ) bude to náročnejšie .. prosím pomôžte ľudom v núdzi ... Ďakujeme všetkým za podporu a súcit a hlavne tým ktorý prispeli finančne :) ĎAKUJEME !!! 

Potrebujeme pomoc 16. jan 2016

Prosím o pomoc rodine ktorú zasiahlonáhle neštastie :( Prečítajte si príbeh 

Prosím o pomoc 16. jan 2016

Prečítajte si príbeh rodiny ktorá potrebuje pomoc 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?