Menu

Zo srdca chcem poprosiť, pomôžte nám aj naďalej pokračovať v liečení dcérky. Ďakujeme za nádej.

Trvanie výzvy: 19. januára 2016 - 19. januára 2017

Cieľ výzvy

Zakúpenie špeciálnych pomôcok, kúpa liekov, uhradili by sme cvičenia aj masáže, ktoré Alžbetke viditeľne pomáhajú, absolvovanie rehabilitácií a rôznych terapií, ktoré nie sú hradené zdravotnou poisťovňou.

Autor výzvy

Príbeh

Zo srdca chcem poprosiť, pomôžte nám aj naďalej pokračovať v liečení dcérky. Ďakujeme za nádej.

Alžbetka by rada robila s pravou rúčkou to čo aj s ľavou, no nejde jej to kvôli zraneniu, ktoré mala keď prichádzala na tento svet. Pomohlo by jej však liečenie, terapie a zakúpenie rôznych pomôcok.
Prosím o nádej absolvovať potrebné liečenia, terapie rehabilitácie, zakúpenie potrebných pomôcok pre moje slniečko, ktoré nadovšetko milujeme. Chceme urobiť maximum, a možno ešte aj viac. Chceme dať dcérke do života všetko čo bude potrebovať, vyskúšať dostupné možnosti, aby jej detstvo a život bol čo najplnhodnotnejší.


Naše slniečko sa narodilo pred 7 rokmi. No to najdrahšie, čo je pre človeka, "Zdravie" do vienka nedostala. Musí o to celý svoj život bojovať. A to už od pôrodu, keď sa takmer udusila pupočnou šnúrou a lekári ju na svet museli doslova vytrhnúť, čo samozrejme neostalo bez následkov. Následky boli zdrvujúce – popôrodná paréza plexus brachialis – ochrnutie pravej rúčky. Akoby to nestačilo, Alžbetke s pribúdaním rôčkov pribúdajú aj ďalšie diagnózy. Alergiou na kravské mlieko,peľ, prach, pleseň, problémami s ľavým kĺbom to zďaleka nekončí, skolióza, kyfóza, lordóza.

Podľa možností malej bojovníčke kupujeme špeciálne pomôcky, navštevujeme s ňou špecializované zariadenia, cvičenia aj masáže, ktoré jej viditeľne pomáhajú, jazdenie na koni . Nič z týchto terapií a liečení neprepláca poisťovňa preto sú pre nás dosť finančne nákladné.
Jediná cesta ako sa posúvať vpred je rehabilitácia. Po každom liečení, prichádzajú výsledky. Všetko to čo robíme nie je zbytočné, naopak má to pre Alžbetku veľký význam. Už tým čo dosiahla doposiaľ, vyvrátila predpovede lekárov, ktorí po jej narodení boli skeptickí a vraveli, že možno nebude nikdy hýbať rúčkou. Žijeme s vedomím že nás čaká dlhý boj a veríme v šťastný koniec. Našou istotou sú iba naša viera, nádej a láska.

Na jednej strane prežívame radosti z úspechov po každom liečení, a na tej druhej strane stále zápasíme z nedostatkom finančných prostriedkov na liečenie.


Pri pohľade na Alžbetku rozmýšľame, čo ju ešte čaká, čo jej život prinesie a či jej naozaj budeme vedieť dať všetko, čo bude potrebovať. Tieto otázky si kladie asi každý rodič, ktorý má dieťatko s akýmkoľvek zdravotným hendikepom... Napriek všetkým týmto starostiam a trápeniam je to naše smejko a nám rodičom častokrát dobíja baterky. Musíme ísť však ďalej, úsmev na detskej tváričke našej dcérky stojí zato a snažíme sa urobiť všetko preto aby sme si raz mohli povedať, spravili sme všetko čo bolo v našich silách.

Zvádzame však nekonečný boj s časom aj financiami.   Z tohto dôvodu sme sa obrátil na Vás so žiadosťou a prosbou. Prosím všetkých dobrých ľudí, ktorých Alžbetkyn príbeh osloví o pomoc a nádej aby sme aj naďalej mohli urobiť všetko dostupné pre liečenie našej dcérky Alžbetky, aby mohla povedať "rúčka funguje". Za akúkoľvek pomoc sme Vám úprimne vďačný.

Všetkým Vám, ktorí nám na ceste za našim cieľom budete vedieť pomôcť, patrí úprimná vďaka. ĎAKUJEME

https://youtu.be/WK533ii1G5E

Aktualizácie

Poďakovanie11. jan 2017

Dobrý deň, zo srdca ďakujeme všetkým darcom za pomoc, zakúpili sme ďalšie pomôcky , niektoré nám prídu v priebehu nasledujúcich dní, naplánované máme tohto roku aj liečenia kde nám váše dari veľmi pomôžu z úhradovu. Ešte raz sme vám nesmierne vďačny za to, že môžme rbiť pre naše deti to čo potrebujú na zlepšenie zdravotného stavu.

Poďakovanie16. dec 2016

Zo srdca chceme poďakovať všetkým darcom za každé jedno euro. Postupne zakupujeme čo nám treba pomôcky aj dnes nám prišli ďalšie. Prikladám foto. Ešte raz ďakujeme za pomoc a možnosť pomôcť naším detičkam.

Z blížiacími sviatkami dovoľte nám popriať Všetkým krásne a veselé Vianočné sviatky, všetko krásne a dobré v Novom roku 2017 želáme.

Ďakujeme veľmi za pomoc29. nov 2016

Dokúpili sme aj tieto pomôcky veľmi ďakujeme za pomoc všetkým darcom, za túto možno aby sme tak mohli zužitkovať všetko čo sme  sa na liečení naučili a pokračovali v zlepšovaní zdravotného stavu aj doma každý deň. Zo srdca ďakujeme.

Poďakovanie27. nov 2016

Zo srdca ďakujeme všetkým darcom za pomoc. Vďaka Vám sme mohli zakúpiť potrebné pomôcky  na cvičenie, uhradiť kúpeľnu liečbu, absolvovať potrebné terapie. Ešte raz ďakujeme za pomoc. V boji o zlepšenie zdravotného stavu pokračujeme ďalej, taktiež je ešte veľa pomôcok, ktoré by nám pomohli v domácej liečbe a cvičení, preto každé jedno euro má pre nás veľký význam v pokračovaní. Prikladám foto čo sa nám už podarilo zakúpiť.

Poďakovanie19. máj 2016

Zo srdca ďakujeme všetkým darcom za pomoc veľmi si to vážime, že nám pomáhate pokračovať v liečbe. V mene celej rodiny ešte raz všetkým úprimné ďakujem za pomoc.

Ďakujeme všetkým za finančnú pomoc a podporu.24. apr 2016

Alžbetka úspešne zvládla už druhé 10 dňové liečenie v rehabilitačné liečenie v centre Liberta. Zo srdca ďakujeme všetkým darcom za pomoc. Veľmi si to vážime, Alžbetka znova napreduje, laktík je o niečo lepší vďaka skvelej fyzioterapeutke Darinke, ktorá nás naučila aj nové cviky. Ďakujeme.

Článok z časopisu Šarm20. apr 2016

Všetkím darcom zo srdca ďakujeme za pomoc.

Úspešne zvládnutie VII. rehabilitačné liečenie v Renone ďakujeme2. mar 2016

Alžbetka úspešne zvládla VII. rehabilitačné liečnie v centre Renona, ďakujeme za každé euro, veľmi to pre nás veľa znamená, Alžbetka tak má nádej stále zlepšovať svoj zdravotný stav. Bez vás darcov by sme to nezvládli finančne. Ďakujeme

Môžte sa pridať do skupiny na fb. kde budem vkladať informácie ako sa Alžbetke darí pri liečení21. feb 2016

Skupina na fb. na pomoc pre Alžbetku viac informácií o Alžbetkynom liečení. Prosím pridajte sa. Ďakujeme 


Ďakujeme25. jan 2016

V mene Alžbetky ďakujeme anonýmnim darcom za dary. Veľa to pre nás znamená, každá vaša finančna čiastka nám pomáha ísť ďalej, môcť asolvovať potrebé liečenie. Zo srdca ďakujeme.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?