Menu

Zo srdca Vás prosím pomôžte mi

Trvanie výzvy: 11. augusta 2016 - 10. augusta 2017

Cieľ výzvy

Úhrada dlhu,zaplatenie mesačných výdavkov a nákup dreva na zimu.

Autor výzvy

Príbeh

Zo srdca Vás prosím pomôžte mi

Prosím Vás o pomoc,už nevládzem,strácam chuť do života.Najradšej by som už nebola medzi živými.

Možno niekto z Vás sa zľutuje nadomnou.Ja už nevládzem ďalej.Som dôchodkiňa s dôchodkom 173€. Som skromná osoba,ale už nemôžem ďalej.Moje mesačné režie vychadzaju na 110€ ostava mi 60 na lieky a na stravu.Lieky sa mi nepodari vždy vybrať.Snažím sa vždy len tie najdôležitejšie.Mám vysoký tlak,psoriazu,ktorá ma ničí,nakoľko si neviem dovoliť ten luxus vybrať mastičky,mám veľké bolesti klbov.Neviem isť k lekárovi,lebo si lieky vybrať nemám z čoho.Teda ja tu medzi vami žijem a čakám na koniec.Som smutná,že toto musím písať,ale to je pravda.Neviem,z čoho si kúpim na zimu drevo,neviem z čoho budem žiť.Pred tyždňom som dostala list od exekutora,že mi zablokoval učet,lebo som nezaplatila 64€. Do dvoch tyždňov,ak zaplatím dlh,tak len 349 to bude,ale ak to nestihnem už musím zaplatiť 870€.Tak že mi to strhne z učtu,na ktorý mi chodil dôchodok.Od teraz si neviem zaplatit byt,elektriku a nemám ani z čoho si kúpiť chlieb.Známa sa informovala,prečo mi neponechali aspoň to  minimum.Vraj si mám požiadať a maju nato 90 dni,aby mi dali odpoveď. Preto som sa obrátila na Vás prosím pomôžte mi aspoň na jedlo a elektriku,aby mi nevypli. 

Požičať si nemôžem,lebo to treba vrátiť a ja neviem kedy vôbec dostanem dôchodok.

S plačom Vás prosím pomôžte mi.


Aktualizácie

Ďakujem Vám12. dec 2016

Božou pomocou a Vašou pomocou sa mi podarilo časť dlhu zaplatiť. Ja som neverila tomu.že taketo niečo existuje. Ďakujem nech Vás pán BOH žehná

NIKDE SME SA NEPOSUNULI.Len Vy ste mi pomohli,časť zaplatiť.Ďakujem17. okt 2016

Oslovenie spoločnosťou,ktorá bojuje s exekutormi

Rozhodla som sa,že teda skúsim počúvnuť múdrejších.Vypočula som si,že mi nemôžu zobrať dôchodok,keď mám tak nízky.Tak sme znovu oslovili exekutora o uvoľnenie bankového účtu.Znovu mi prišla odpoveď,že povoluje jednorazovo cca 98€.ale jednorazovo,čo už bolo .Mám už 3 takéto papiere.Nie trikrát mi vydali 98€ ale raz.Tak,že nič sa ďalej nedeje.Žiadala som o splátkový kalendár už 2x.Odpoveď som vôbec nedostala.Zmena je len v tom,ža mi navýšili na sumu 1122€.

Peniaze sme už poslali,ktoré som od Vás dostala.na elektriku som z nej zobrala 2x 32€ .

Ďakujem Vám


Boh Vás ochraňuj 19. sep 2016

Ďakujem vám moji milí ľudkovia.Spomínam vás v modlitbách za vašu dobrotu.

Darcovia13. sep 2016

Fotka bola ilustračná.To nie je uplne tak ,ako píšte ,že 40 eur je odmena exekutora.Tak ako sme písali bez oznamenia zablokoval.Podarilo sa vybrať 98€ jednorazovo. Potom sa požiadalo z tlačivom 104 aby povolil mesacne vybrať dôchodok v sume 170,60€ opakovane.Odpoveď došla,že povoľuje,ale len jednorazovo.Znovu sa požiadalo s tlačivom 104 o opakované. Zároveň sa žiadalo o splátkový kalendár. Nevyjadrili sa zatiaľ.

Moji anjeli7. sep 2016

Ďakujem Vám pokorne.  Som veľmi vďačná.Dnes som obdržala list,kde mi exekutor povolil si vybrať dôchodok od buduceho mesiaca.Sama by som to nedokázala.pomohla mi jedna pani so žiadosťou.Podarilo sa to,hoci som už tomu vôbec neverila.Exekutor mi navýšil sumu na 1100€.To ešte nevieme prečo. Nech Vás BOH sprevádza,za Vašu dobrotu.Ďakujem Vám

Nech Vas boh ochranuje17. aug 2016

Som vďačná veľmi !!!

Moji anjeli15. aug 2016

Dakujem vam zo srdca.dakujem aj zato.ze sa uz necitim tak opustena. Dakujem velmi

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?