Menu

Podpora mladých hokejových talentov ...

Trvanie výzvy: 18. októbra 2016 - 18. októbra 2017

Cieľ výzvy

Získané finančné prostriedky budú použité na pokrytie nákladov na realizáciu letnej hokejovej školy - prenájom ľadovej plochy, prenájom ihrísk na suché tréningy, ubytovanie a strava detí.

Autor výzvy

Dátum vzniku: 5.9.2016

IČO: 50475517

Ulica: Pod Hájom 1098/106

Mesto: Dubnica nad Váhom

PSČ: 01841

Štát: Slovensko

Príbeh

Podpora mladých hokejových talentov prostredníctvom Kopeckého hokejovej školy

Kopeckého hokejová škola ponúka deťom možnosť rastu a rozvoja talentu formou víkendových a letných hokejových kempov.

Pri minuloročnej registrácii detí do hokejových kempov sme sa viackrát stretli s prosbou rodičov o zľavu alebo iné zvýhodnenie. Podarilo sa nám podporiť tri deti z vlastných zdrojov. Tento rok by sme chceli pomôcť čo najväčšiemu počtu talentovaných detí. 
Hlavnou myšlienkou našej hokejovej školy je zamerať sa na systematickú prácu s deťmi a zdokonaľovať individuálnym prístupom ich herné schopnosti.
Prioritou našich tréningov je nájsť slabiny každého hráča a zamerať sa na ich odstránenie. 

Naši tréneri sú schopní sledovať dieťa aj priamo pri hre a zostaviť mu potom tréning presne podľa jeho potrieb. Ponúkame všetko, čo je dôležité pre vývoj a rast mladého hráča hokeja (nielen po fyzickej ale aj psychickej stránke), deti budú mať možnosť rozprávať sa s mentálnym coachom, budú mať vzpieračský tréning s profesionálnym trénerom, naučia sa strečing. Budeme používať moderné tréningové metódy (powerskating, stickhandling, balančné pomôcky), aby sa deti naučili rôzne metódy, ktoré sa používajú v modernom hokeji, zdokonaľovať svoju prácu s pukom a zlepšovať si streľbu na bránu. Pre rodičov je pripravená prednáška o stravovacích návykoch, aby aj doma vedeli viesť deti k správnej životospráve, ktorá je v ich veku veľmi dôležitá.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?