Menu

Mama a šesť detí z blogu Neuveriteľné historky - nájom, kým doštuduje najstaršie dieťa

Trvanie výzvy: 4. novembra 2016 - 30. novembra 2016

Cieľ výzvy

Pomôcť mame a deťom udržať si strechu nad hlavou a teda pomoc z hradením nájmu.

Príbeh

Mama a šesť detí z blogu Neuveriteľné historky - nájom, kým doštuduje najstaršie dieťa

Stará sa sama o šesť detí. Majú 88 centov na deň, pešo prejde aj 34 kilometrov, je to výborná mama a žije neďaleko mňa. Potrebuje pomoc. Preto som o onej napísala blog.

Pani K. je veľmi skromná a veľmi dobrá mama. Celkový mesačný príjem jej  rodiny je 544,32 EUR a nájom platí 350 EUR. Byt je neďaleko nás a je to ich jediné pevné zázemie.  Deti su slušné, láskavé, no ak ich bolí zub, nemajú ani na paralen. Chodievajú pešo pred záverečnou po zlacnený chlieb a počítajú všetko v centoch, nie v eurách. Rodinu osobne poznám, chodievam k nim už rok. Ručím za nich. Napísala som o nich článok a veľa ľudí sa ozvalo, že chce pomôcť.

https://dennikn.sk/blog/neuveritelne-historky-na-den-maju-88-centov-peso-prejdu-34-kilometrov/ 

Preto som vytvorila túto výzvu. Aby sme našli aké také riešenie. Rodina bude overená portálom Ľudia Ľuďom a aj ja ďakujem za dôveru. Chcela by som všetky vyzbierané prostriedky používať na pomoc pri hradení nájmu, čo aj zdokladujem podľa nájomnej zmluvy a pravidelným prevodom na účet. Tak rodine ostanú všetky ostatné prostriedky aspoň na dôstojneší život. Pani vie dobre hospodáriť, o použitie prostriedkov sa nemusíte báť. Až najstaršie dieťa doštuduje ( o rok a pol). situácia sa opäť trochu zlepší. Dovtedy by sme to mohli potiahnuť spoločne:-) a tak dať deťom budúcnosť. Zaslúžia si ju. Aj ich mama.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?