Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Menu

Pomoc pre Danka

Trvanie výzvy: 15. decembra 2016 - 15. decembra 2017

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Pobyt v ADELI Medical Centre v Piešťanoch, rehabilitácie, SKENAR terapia, hipoterapia

Príbeh

Pomoc pre Danka

Ahoj!
Volám sa Daniel Orosz, ale všetci ma volajú Danko. Som "veselá žabka".

Mojej maminke Katke a tatinovi Tomášovi som sa narodil v roku 2014.  Veľmi sa na mňa tešili a ja na nich tiež.

Keď sa moji rodičia dozvedeli diagnózu, s ktorou som sa narodil - detská mozgová obrna a epilepsia, boli asi veľmi smutní. Ja som si však povedal, že to spolu všetko zvládneme... že nebudem len nehybný ležiaci človiečik, ale sa začnem poriadne hýbať... že sa naučím sedieť a chodiť a možno aj skákať ako žabka. Mám tiež v brušku sondu, cez ktorú dostávam rozmixovanú stravu priamo do žalúdka. Takto mi pomáha papať. Zatiaľ ešte stále neviem prečo nedokážem riadne prijímať potravu. A ja tak rád papám...

Viem, že moji rodičia a celá moja rodina ma veľmi ľúbia. Svoju lásku mi dávajú najavo každučký deň svojou obetavou starostlivosťou... a ja som im za všetko veľmi vďačný. Chcem, aby mali zo mňa radosť a tak sa stále snažím a cvičím. Maminka s tatinkom musia so mnou však chodiť na rôzne lekárske vyšetrenia, pravidelné rehabilitácie a SKENAR terapiu, ktoré sú finančne veľmi náročné. Ale toto všetko mi vraj pomáha a robím pokroky!

Často bývam aj v nemocnici. Len nedávno, pred Vianocami som podstúpil tracheotómiu a tak mám teraz v krku takú dierku, aby som mohol lepšie dýchať.

 Moji rodičia a známi poctivo zbierajú vrchnáčiky z PET fliaš, aby tak získali peniaze na moju liečbu. Žiaľ, výkup vrchnáčikov je veľmi slabo ocenený. Aby som mohol absolvovať 2-týždňové liečenie v ADELI Medical Centre, tak musia nazbierať až 10 ton vrchnáčikov. Áno, dobre čítate, 10 TON! A to je ešte stále bez ubytovania a stravy.

Ľudia, ktorí ma majú radi, a ktorým na mne záleží založili, práve kvôli mne, Občianske združenie Veselá žabka a túto výzvu. Môžem si takto našetriť peniažky na rehabilitácie v ADELI Medical Centre, SKENAR terapiu, hipoterapiu a prípadne ďalšie operácie alebo liečenia v budúcnosti. Aj vďaka Vám sa mi to môže podariť!

Ďakujem všetkým, ktorí mi chcú pomôcť naďalej pravidelne navštevovať všetky terapie, ktoré mi veľmi pomáhajú. Budem vďačný za každé jedno . Každé jedno € mi pomôže priblížiť sa k potrebnej liečbe.

Život sme dostali ako dar. Ak sami niečo darujeme tým, ktorí sú chorí, darujeme život.

Z celého srdca Vám ďakujem Spôsobov ako mi môžete pomôcť okrem tejto zbierky peňazí je veľa. A ani Vás to nebude nič stáť. Pomôcť mi môžete:

ZDIEĽANÍM tejto výzvy,

VENOVANÍM 2% Z DANE. Viac info na: www.ozveselazabka.sk

ÚČASŤOU NA NIEKTOREJ Z AUKCIÍ na nasledovnom odkaze: https://aukcie.ludialudom.sk/drazobnici/586. Celý výťažok z každej aukcie poputuje priamo na tento môj darovací účet.

ZBIERANÍM VRCHNÁČIKOV Z PET FLIAŠViac info na: www.ozveselazabka.sk

- VYPLNENÍM FORMULÁRU na: http://www.pomahame.supercestovka.sk/pomoc/pomoc-pre-danka. Za každých 20 vyplnených dotazníkov venuje cestovka 10€ priamo na tento môj darovací účet.

KÚPOU DOVOLENKY na: www.supercestovka.sk, pričom cena Vašej dovolenky sa nezvýši, ale cestovka venuje 1% z ceny zájazdu v prospech tohto môjho darcovského účtu. Vy si splníte cestovateľský sen a zároveň pomôžete mne, pritom Vás to nestojí nič. Pri kúpe dovolenky treba uviesť, že chcete podporiť Danka.
Viac info na: http://www.pomahame.supercestovka.sk/stran…/preco-1-percento

Ak by ste mali záujem o akékoľvek bližšie informácie, neváhajte kontaktovať mojich blízkych. Kontakty nájdete na: http://www.ozveselazabka.estranky.sk/


Prajem Vám krásny deň a veľa zdravia

DankoAktualizácie

Pomáha mi aj cestovka, za čo im veľmi pekne ďakujem :)2. 1 2017


Ak radi cestujete a spoznávate nové miesta, pomôcť mi môžete aj kúpou dovolenky.

Za zájazd pritom zaplatíte rovnako ako kdekoľvek inde. Dovolenkový portál Supercestovka.sk sa so mnou podelí o svoju províziu z predaja zájazdu.

http://www.pomahame.supercestovka.sk/pomoc/pomoc-pre-danka


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?