Menu

"Čas sa nedá vratiť spät, ale niektoré veci sa ...

Trvanie výzvy: 8. januára 2012 - 31. decembra 2012

Cieľ výzvy

Cieľom mojej výzvy je aby som pomohla svojmu synovi žiť plnohodnotí život.

Príbeh

"Čas sa nedá vratiť spät, ale niektoré veci sa dajú časom napraviť"

Som matka ktora Vás žiada o finančnú pomoc pre Vladuška, je to môj jediný synček ktoreho nadovšetko milujem a podporujem ho vo všetkom.Chcela by som nazbierať toľko penižkou aby som ho mohla zobrať na rehabilitaciu do Adeli Medical Centra do Pieštan ktora je veľmi účinná a na vysokej úrovni.Mojmu synčekovi velmi pomohli.Preto žiadam každeho dobrého človeka, aby nám prispievali na túto rehabiliáciu.Čas sa nedá najsť,ani stratiť,čas sa nedá ušetriť,ani minúť,čas sa nedá predať,ani kúpiť.

Môj príbeh


Som slobodná mamička a mám postihnuté dieťa, ktoré vychovávam sama, lebo otec malého to psychicky nezvládol a opustil nás keď mal Vladko rok. Preto Vám píšem, potrebovala by som finančnú pomoc, aby som svojho malého synčeka posunula ďalej vo vývoji.

Môj syn sa volá Vladko ma 2,5 roka narodil sa vrodenou vývojovou chybou VVCH ,DMO , hypotonický syndróm - menšie svalové napätie. Je ťažko slabozraký, reaguje len na tmu a svetlo, máva aj epileptické záchvaty, na ktoré sa lieči. Od prvého mesiace jeho života rehabilitujeme, cvičíme Vojtu trikrát denne, chodievame na rehabilitačné pobyty do Dunajskej Lužnej dvakrát do roka. Chceli by sme sa ešte raz sa dostať do Pieštan do Adelli Medical Centra, kde je výborná rehabilitácia so skúsenými fyzioterapeutmi na vysokej úrovni.

V Adeli sa malý Vladko naučil sedieť s rovným chrbátikom. Cvičil v Adeli obleku, čo znamená správne držanie tela. Majú aj hyperbarickú kyslíkovú komoru, ktorá je veľmi účinná na poškodené časti centrálneho nervového systému.

Vladkovi by to veľmi pomohlo aj podľa ruského neurologa Vladimíra Petrova. Som na materskej dovolenke a mám príjem 212€ mesačne. Bývam s rodičmi, ktorí mi pomáhajú ako len vládzu. Touto cestou Vás prosím o akúkoľvek finančnú pomoc.

Som matka, ktorá by dala dieťatu svoj vlastný život, len aby bol zdravý a aby sa tešil zo života. Bohužiaľ tieto detičky tvrdo cvičia a pracujú na tom aby sa otočili na stranu, až potom na bruško, z bruška sa vytiahli a sadli si , potom sa plazili a až potom sa postavili a kráčali na vlastných nohách. Je to kruté a je to pravda treba len bojovať a hľadať dobrých ľudí, ktorí majú obrovské srdce a môžu prispieť finančne na tieto rehabilitácie.

Ďakujeme Vám za každý Váš dar, Vladko s maminkou.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?