Menu

Andrejko naše slniečko

Trvanie výzvy: 28. decembra 2017 - 27. decembra 2018

Cieľ výzvy

Naklady na Adeli terapie, cestovne naklady, lieky a pomôcky

Autor výzvy

Príbeh

Andrejko naše slniečko

Andrejko je 13 ročny chlapček s krásnym úsmevom , avšak ťažkým osudom..

Andrejko je naše druhe dieťa, narodil sa predčasne v 30. tyžni a hneď  po narodeni musel bojovať o život. Jeho stav skomplikovalo krvacanie do mozgu s ťažkymi nasledkami . Pridružili sa epi zachvaty a diagnoza Detska Mozgova Obrna. cela rodina sme sa ani na chvilu nevzdavali . rozbehli sme množstvo cvičeni doma aj na liečebnych pobytoch. Tešili sme sa s pokrokov a úspechov. Podarilo sa Andrejka postaviť na nohy a ako 5-ročny s pomocou kračal. Nastali však komplikacie s bedrovym klbom a Andrej musel podstupiť 3 ortopodicke operacie. Hoci sa lekari snažili, jeho stav sa nezlepšil a ľave bedro ma Andrejko natrvalo vyklbene. Ale aj napriek tomu je veľmi aktivny, nerad sedi vo voziku, radšej sa presuva po kolienkach po celom dome a vonku na špecialnej trojkolke..Miluje prechadzky,  cestovanie autom a plavanie.  Veľmi dôležita je pre neho rehabilitacia lebo problemove bedro mu spôsobuje asimetriu panvy a skoliozu. Po všetkom čo sme za tie roky prešli nam najviac vyhovuje rehabilitacia v Adeli centre Piešťany. Andrejko je ťažky stav nielen po telesnej stranke ale aj mentalnej. Preto vidime pri Adeli pobytoch pokroky aj v tom že Andrej sa snaži viac komunikovať aj keď nerozprava a veľa veciam rozumie. Skupina terapeutov ho vedia zaujať a aj on si ich obľubil.  Bohužial bez pomoci darcov si Adeli terapie namôžme zaplatiť. Prijem naše rodiny je nizky a ledva zvladame fungovanie domacnosti..Starostlivosť o Andrejka si vyžaduje veľa inych zvyšenych vydavkov, hlavne cestovne naklady, hygiena, lieky a pomôcky..Vopred ďakujem za každy dar ktory starostlivo použijeme pre Andrejka.

Aktualizácie

Veselé Vianoce a ďakujeme že ste ..19. dec 2018

Keďže  naša vyzva o týždeň konči , chceme sa poďakovať darcom  za každé jedno euro venované Andrejkovi. Veľmi ste nám počas roka pomohli absolvovať tak potrebné Adeli terapie ktoré Andrejka posúvajú vpred. Celému tímu ľudia ľuďom ďakujeme za sprostredkovanie pomoci a za každé milé slovko. Ste úžasní a ďakujeme že ste s nami.

Želáme vám Požehnané Vianočné sviatky, nech sa vám rozdané dobro stonasobne vráti a veľa zdravia..

Vďačná rodina Labancova.

Rodina20. jún 2018

Naša family..

Narodeniny 14r.21. máj 2018

Všetko najlepšie slniečko naše.

Pozdrav z Adeli.11. máj 2018

Ďakujeme za každý dar a slova povzbudenia, spolu s Andrejkom pozdravujeme z Adeli centra.

Ďakujeme10. feb 2018

Žiadny ateliér, žiadny obal, nič, čo by schovalo nedostatky, ktore sa vida, lebo život je taký, aký je a každý ten svoj bez pozlátka by mal prijať. Človek aj bez neho svoju hodnotu má, obyčajne  ju vnímam pohľadom, pocitom , dotykom , intuíciou..mnoho vo mne zanechá.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?