Menu

Dajme rómskemu tanečníkovi Robkovi šancu ...

Trvanie výzvy: 12. marca 2012 - 22. novembra 2012

Cieľ výzvy

Dajme šancu tomuto mladému úspešnému tanečníkovi a študentovi získať pre Slovensko ďalšiu medailu!

Autor výzvy

Dátum vzniku: 11.9.2008

IČO: 42135435

Ulica: Na Riviére 2

Mesto: Bratislava

PSČ: 841 04

Štát: Slovensko

Príbeh

Dajme rómskemu tanečníkovi Robkovi šancu reprezentovať Slovensko na Svetových súťažiach !

Nominácia na MAJSTROVSTVÁ SVETA v latinskoamerických tancoch – to sú príležitosti, ktoré sedemnásťročný Róbert Sendrei z Veľkého Blhu získal vďaka druhému miestu na Majstrovstvách Slovenska. Jeho šanca reprezentovať Slovensko však momentálne závisí od vôle dobrých ľudí, pretože finančná situácia jeho rodiny im neumožňuje niesť náklady spojené s vycestovaním a účasťou na súťažiach.

Nominácia na MAJSTROVSTVÁ SVETA v latinskoamerických tancoch – to sú príležitosti, ktoré sedemnásťročný Róbert Sendrei z Veľkého Blhu získal vďaka druhému miestu na Majstrovstvách Slovenska. Jeho šanca reprezentovať Slovensko však momentálne závisí od vôle dobrých ľudí, pretože finančná situácia jeho rodiny im neumožňuje niesť náklady spojené s vycestovaním a účasťou na súťažiach. Otec je v tomto čase nezamestnaný a mama pracuje ako terénna sociálna pracovníčka. Ich príjmy stačia na pokrytie bežných výdavkov pre život. S financovaním tréningov spoločenských tancov, im čiastočne pomáhajú Divé maky prostredníctvom darcu.

Robko už dosiahol viaceré úspechy, vrátane dvojnásobnej účasti na Majstrovstvách sveta. A to i napriek tomu, že už súťaží v kategórii dospelých, kde meria svoje sily s podstatne skúsenejšími tanečníkmi. Momentálne má opäť možnosť reprezentovať našu krajinu.

Celkové náklady na Majstrovstvá Sveta, ktoré sa uskutočnia v septembri, ako letenka, ubytovanie, strava, či víza, tvoria až okolo 2 000 eur. Táto príležitosť záleží na každom dobrom človeku, ktorý sa rozhodne ho podporiť.

Robko okrem toho, že je vynikajúci tanečník, je aj úspešným študentom 3. ročníka na Obchodnej akadémii v Rimavskej Sobote, kde prospieva každý rok s vyznamenaním.Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?