Menu

Nosíme sa na detskej onko

Trvanie výzvy: 28. mája 2018 - 30. júna 2018

Cieľ výzvy

Z vyzbieraných peňazí zakúpime nosiče a šatky, zabezpečíme špeciálny prášok na pranie, v prípade poškodenia zabezpečíme opravu a samozrejme certifikovaný poradca maminkám ukáže ako si správne uviazať drobčeka aby to bolo pre neho pohodlné a príjemné

Autor výzvy

Dátum vzniku: 26.11.2014

IČO: 45744530

Ulica: Hlboká 77

Mesto: Nitra

PSČ: 94901

Štát: Slovensko

Príbeh

Nosíme sa na detskej onko

Chceli by sme zakúpiť nosiče a šatky pre maminky na detskej onkológii.

Každá maminka vie aké je náročné utíšiť svoj malý poklad ak je chorý. Mamky na detskej onkológii to poznajú tiež. Majú to o to ťažšie, že sú na drobčekov sami a majú iba dve ruky. Niesť drobca na rukách, mať pre neho flaštičku s vodou, tlačiť infúzny stojan, prechádzať sa po chodbe a snažiť sa ho utíšiť alebo uspať je veľmi náročné a do toho si chcieť spraviť kávu. Ak drobček na rukách náhodou zaspí tak maminka nemá možnosť už spraviť nič, ak by ho dala do postielky a chce ísť napríklad do kuchynky alebo na WC, musí nechať drobca samého v postielke čo je pre tak malé bábo traumatizujúce. No proste pri dvoch rukách zvládnuť toto všetko nemožné. 

Preto sme sa rozhodli zakúpiť šatky a nosiče, ktoré si budú môcť maminky bezplatne zapožičať počas celej doby liečenia. Drobček bude mať istotu že je pri maminke a nik ho nezoberie a maminka voľné ruky na všetko ostatné.

Pre rodičov je zakúpenie si vlastného nosiča veľmi finančne náročné nakoľko majú zvýšené výdavky kvôli liečbe.

O zapožičianie nosiča si môže zažiadať každá maminka, ktorá sa so svojím dieťatkom nachádza na detskej onkológii.

Chceli by sme zabezpečiť približne 20 nosičov a šatiek kde jeden nosič a šatka stojí okolo 150€. ku každému nosiču bude k dispozícii taška na prenášanie a uskladnenie cca 16€, 2 páry slintáčikov na ramenné popruhy cca 12€ pár. Špeciálny a šetrný prášok na pranie. Nosič prinesieme priamo maminke na oddelenie aj s certifikovanou poradkyňou, ktorá maminke bezplatne vysvetlí ako sa nosič a šatka používajú.

Ďakujeme všetkým za pomoc pre maminky a ich detičky

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?