Menu

Prosím, pomôžte Tomíčkovi napredovať

Trvanie výzvy: 3. októbra 2018 - 31. augusta 2019

Cieľ výzvy

Rehabilitácie pre mojho synčeka, ktoré mu pomáhajú postaviť sa na nožičky.

Príbeh

Prosím, pomôžte Tomíčkovi napredovať

Prosím láskavých ľudí o pomoc pre mojho jediného synčeka v jeho boji o plnohodnotný život.


Tomíček sa nám narodil ako zdravé dieťatko. Zdravie sa niekam vytratilo, ked lekári po pár mesiacoch zistilii, že náš jediný synček má vývojové ochorenie mozgu zvané lisencefália. Nás život nabral úplne iný smer a zmenil sa od základu - namiesto radovania sa z prvých krôčikov alebo prvého slova sa nám začal kolotoč vyšetrení, rehabilitácií a návštev špeciálnych ambulancií. V hlave sa nám vyrojilo množstvo otázok, na ktoré sme nedostali odpoveď

Lekári hovorili, že iba jeho pekná tvárička nám bude robiť radosť. Napriek tomu Tommy robí obrovské pokroky a my sa tešíme, že z ležiaceho dieťatka sa behom 6 rokov vyvinul človiečik, ktorý sa má smelo k svetu, je stále usmiaty, plný energie a chuti do života. Je veľmi vnímavý, zaujíma sa o svet okolo seba, miluje pesničky a hlavne sa začal sám stavať na nožičky.

To všetko len vďaka rehabilitáciám a špeciálnym terapiám, ktoré podporujú všetky jeho zmysly a pomáhajú mu v napredovaní. Tommy je veľmi štastný, keď niečo nové sám dokáže a má obrovskú chuť do života. To nám dáva silu sa postaviť osudu a spoločnými silami bojovať proti jeho nepriazni.

Špeciálne intenzívne rehabilitácie bohužiaľ neprepláca poisťovňa a sú finančne náročné, rovnako tak aj terapie, kde platíme cez 20 Eur za sedenie. Každý 2 týždňový pobyt intenzívnej rehabilitácie v súkromnom zariadení stojí 900 Eur. Za každým pobytom sú viditelné pokroky a je ozaj ťažké, keď viete, že vášmu dieťatku pomáha cvičenie, ktoré si nemôžete dovoliť. Veľmi Vás preto prosíme o pomoc nášmu synčekovi. Je to naše slniečko, ktoré ľúbime nado všetko na svete. PROSÍME pomôžte Tomičkovi na jeho ceste za lepší a kvalitnejší život.

Ďakujeme z celého srdca za Vašu pomoc. Tommyho rodičia


Aktualizácie

Podakovanie17. jan 2019

Velmi sa chceme podakovat vsetkym, ktori doteraz prispeli Tomickovi na rehabilitacie. Cvicenie mu velmi pomaha a aj tento rok uz cvicime v plnom nasadeni. Vdaka cviceniu sa Tommy cim viacej stavia sam na nozicky a velmi sa mi paci, ked to dokaze sam, bez pomoci. Ten vyraz stastia v jeho tvari je neopisatelny. Aj vdaka vasej pomoci sa mozeme tesit spolocne z tychto nadhernych okamihov. Dakujeme

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?