Menu

Prosba pre Veroniku

Trvanie výzvy: 21. novembra 2018 - 20. novembra 2019

Cieľ výzvy

pobyty v kúpeľoch, pomoc s probiotikami,ktoré užíva Veve denne

Príbeh

Prosba pre Veroniku

prosba o pomoc pre Veroniku


Moja dcéra Veronika sa narodila v siedmom mesiaci tehotenstva s diagnózou Downov syndróm a s ťažkou srdcovou vadou. Keď mala 1 rok, srdiečko jej operovali dva krát. Lieky od kardiológa užíva dodnes. Narodila sa s váhou 1,85 kg a dnes je už z nej veľká slečna.Pred piatimi rokmi sa u nej prejavil autizmus. Napriek svojim diagnózam sa Veve vie tešiť zo života. Má rada šnúrky v ruke, bábiky a zvieratká. Teší sa aj z tabletu kde si púšťa obrázky a zvuky zvierat.Veve nerozpráva a má panický strach z lekárov.Často ju bolievajú nohy. Niekedy až tak, že pár dní sa ani nepohne z postele .Nosieva ortopedické topánky. Keď možme a nájdeme si pomoc, chodievame na rekondičné kúpeľné pobyty s procedúrami pre ňu . Tieto pobyty Veronike veľmi pomáhajú.Chodievame aj ambulantne hlavne do kúpeľov v Dudiniciach. Dcéra je vo vode veľmi šťastná.

Za každé vaše rozhodnutie Veroničke pomocť vám zo srdca ďakujem.

Mama Veroniky.


Aktualizácie

Veronika oslávila 20 ročkov.29. máj 2019

Veronika včera oslávila svoje 20-te narodeniny. Ďakujeme pekne všetkým za pomoc pre dcéru. Ďakujeme pekne, že pri nás stojíte.

Veve na kúpeľnom pobyte v Dudiciach , marec 201928. mar 2019

Milí darcovia . Aj vďaka vašej pomoci mohla byť Veronika tento mesiac -marec na kúpeľnom pobyte v Dudiciach v kúpeľnom dome Rubín. Zo srdca ďakujeme všetkým darcom za príspevok.Ďakujeme pekne za vašu pomoc a podporu. Veľmi si vážim každý jeden dar. Ak sa nám podarí, ďalší pobyt by sme chceli absolvovať v mesiaci august - september. Zo srdca ďakujeme za všetko.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?