Menu

Pomoc pre mačky v núdzi

Trvanie výzvy: 28. januára 2019 - 28. januára 2020

Cieľ výzvy

Cieľom našej výzvy je vyzbierať finančné prostriedky na zaplatenie veterinárnych účtov za ošetrenie mačiek, ktoré sa ku nám dostávajú v zúboženom stave a veterinárne ošetrenie a neraz aj drahá operácia sú nevyhnutné, aby sme mnohým mačkám zachránili život.

Príbeh

Pomoc pre mačky v núdzi

Občianske združenie MačkySOS funguje od roku 2005 na dobrovoľníckej báze a venuje sa záchrane nechcených a opustených mačiek z ulice. V domácich depozitoch sa mačičky liečia a socializujú. Následne sú ponúknuté na adopciu. Podporujeme kastráciu mačiek, nakoľko len týmto spôsobom je možné zredukovať populáciu mačiek na uliciach. Každým rokom mačiek v núdzi pribúda a nám nestačia finančné prostriedky na pokrytie všetkých veterinárnych nákladov, preto budeme vďační za akúkoľvek pomoc a finančnú podporu. Veríme, že s Vašou podporou zvládneme aj tento rok pomôcť stovkám ďalších mačiek v núdzi.


Už 15 rokov sa snažíme pomáhať chorým, zranenýma opusteným mačkám. Najväčšie výdavky nášho občianskeho združenia tvoriapráve veterinárne účty. Takmer denne berieme z ulíc do našej opaterymačičky v žalostnom stave, ktoré bez veterinárneho ošetrenia nemajú šancuprežiť. Preto potrebujeme vašu pomoc s úhradou faktúr za veterinárneošetrenia. Pomôžte nám, aby sme my mohli pomôcť im.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?