Menu

Pomoc pre mačky v núdzi

Trvanie výzvy: 28. januára 2019 - 28. januára 2020

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Cieľom našej výzvy je vyzbierať finančné prostriedky na zaplatenie veterinárnych účtov za ošetrenie mačiek, ktoré sa ku nám dostávajú v zúboženom stave a veterinárne ošetrenie a neraz aj drahá operácia sú nevyhnutné, aby sme mnohým mačkám zachránili život.

Autor výzvy

Dátum vzniku: 1.1.2005

IČO: 36075159

Ulica: Ulica Triblavinská 47

Mesto: Chorvátsky Grob

PSČ: 90025

Štát: Slovensko

Príbeh

Pomoc pre mačky v núdzi

Občianske združenie MačkySOS funguje od roku 2005 na dobrovoľníckej báze a venuje sa záchrane nechcených a opustených mačiek z ulice. V domácich depozitoch sa mačičky liečia a socializujú. Následne sú ponúknuté na adopciu. Podporujeme kastráciu mačiek, nakoľko len týmto spôsobom je možné zredukovať populáciu mačiek na uliciach. Každým rokom mačiek v núdzi pribúda a nám nestačia finančné prostriedky na pokrytie všetkých veterinárnych nákladov, preto budeme vďační za akúkoľvek pomoc a finančnú podporu. Veríme, že s Vašou podporou zvládneme aj tento rok pomôcť stovkám ďalších mačiek v núdzi.


Už 15 rokov sa snažíme pomáhať chorým, zranenýma opusteným mačkám. Najväčšie výdavky nášho občianskeho združenia tvoriapráve veterinárne účty. Takmer denne berieme z ulíc do našej opaterymačičky v žalostnom stave, ktoré bez veterinárneho ošetrenia nemajú šancuprežiť. Preto potrebujeme vašu pomoc s úhradou faktúr za veterinárneošetrenia. Pomôžte nám, aby sme my mohli pomôcť im.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?