Menu

Vyčarovať úsmev na tvári

Trvanie výzvy: 5. apríla 2019 - 5. apríla 2020

Cieľ výzvy

Prostriedky na zaplatenie depozitu a základné vybavenie nového bývania.

Príbeh

Vyčarovať úsmev na tvári

Pomoc v núdzi

Pekný deň, dovoľte mi aby som vám priblížila situáciu v ktorej sa momentálne nachádzam. Som matkou 7 mesačného synčeka a žiaľ rannou osudu som prišla v decembri o partnera, ktorý bol živiteľom našej rodiny. Zo dňa na deň som sa odrazu musela pretĺkať životom sama. Keďže sme s partnerom neboli zobrazí nemám nárok ani na vdovský dôchodok. Momentálne poberám od štátu len rodičovský príspevok a príspevok na dieťa. Čiže celkovo je môj príjem 245e. Vďaka dobrým ľuďom som si našla nové bývanie. Nie to však natrvalo a potrebujem sa osamostatniť a nájsť si niečo kde by sme mohli bývať so synom. Pri tomto všetkom však nesiem zabúdať na to že aj stravu a všetko potrebné je nutné zabezpečiť. Som si toho vedomá. Mojím jediným problémom však je získanie depozitu na byť. Keďže z môjho príjmu si nemôžem dovoliť nič odložiť, tak je to neskutočne ťažké. V sociálnej poisťovni som už samozrejme podala návrh na sirotský dôchodok, na rozhodnutie sa však musí čakať. Prebijam sa ako viem, žiaľ je to veľmi ťažké. Snažím sa zo všetkých síl. Najťažšie sú chvíle keď som sama a nemislam ako to vlastne všetko bude. Chcela by som všetkých ľudís dobrým srdiečkom poprosiť o pomoc. Pokiaľ môžte, pomôžte nám vytvoriť si vlastnú základňu domova, kde by sme mohli mať svoj kľud a bezpečie.

Aktualizácie

Prosba o pomoc18. 1 2020

Touto cestou by som vas opatovne chcela poziadat o pomoc. Pocas vianoc sme museli urgentne riesit situaciu a prasknutou rurkov na vodovode. Den pred vianocami Nas vytopilo. Pomozte Nam vyplatit fakturu za opravu a za jovu vodovodnu bateriu. Za kazdu pomoc dakujeme a nesmierne si ju vazimr

Prosba o pomoc2. 12 2019

V prvom rade chceme velmi pekne podakovat vsetkym darcom, ktorym nieje Nas paid lahostajny.

Zaroven by sme vas chceli poprosit o pomoc kedze sa blizia aviatky, Tak by sme ich chceli trosku krajsie prezit aj my.

Vsetkym vopred zo srdca dakujeme

Prosba o pomoc7. 9 2019

Dakujeme z celeho srdca kazdemu jednemu darcovi.

Zaroven vas chceme poprosit o pomoc nakolko pri zabezpeceni byvania je potrebne si zadovazit aj drevo na zimu a Toto je pre Nas momentalne najvacsi ciel.

Poďakovanie6. 8 2019

Vsetkym darcom z obrovskeho srdiecka dakujeme za kazdy jeden dar.

Ď*A*K*U*J*E*M2. 7 2019

Chcela by som veľmi pekne poďakovať všetkým darcom, ktorí nám pomáhajú na ceste za naším cieľom. Som neskutočne vďačná za každý jeden dar. 

Obrovské ďakujem3. 6 2019

Touto cestou by som sa z celého srdca chcela poďakovať všetkým darcom, ktorí nám pomohli a veríme, že sa nájdu aj ďalší, ktorí ešte pomozu. Ď*A*K*U*J*E*M*E

Na ceste k nášmu cieľu3. 5 2019

Veľmi pekne ďakujeme za každý jeden príspevok. Akurát sme boli dohodnúť podmienky ohľadne prenájmu nášho bývania. Všetko je nasmerované tým správnym smerom. Verím že sa nám to všetko podarí tak ako by sme chceli. Bez pomoci dobrých ľudí by sme to však nezvládli. Ešte raz obrovské ďakujeme.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?