Menu

10 roč. CHARITA TOUR 2019

Trvanie výzvy: 4. apríla 2019 - 25. augusta 2019

Cieľ výzvy

Cielom tejto vyzvy-zbierky, je pomôct podla možnosti čo najviac v chorym detom, a soc.slabšim rodinam, prostrednictvom 10 roč. CHARITA TOUR 2019. No hlavnym cielom tohtoročnej zbierky je, preplatit pre min. 1. rodinu DELFINOTERAPIU, ktora je sice oblubena a žiadana, no pre vela rodin finančne nedostupna. Meno a foto vybranej rodiny, bude zverejnene. Za Vaš zaujem pomôct, aj ked len 1. eur. Vam vopred DAKUJEM:

Autor výzvy

Príbeh

10 roč. CHARITA TOUR 2019

10 x, a D O S T. Pod tymto vystižnym nazvom, sa v dnoch 29-31.VIII. 2019 uskutočni už posledny 10 roč. CHARITA TOUR 2019. www.charitatour.sk Ide o športovo-charitativnu akciu, ktorej hlavnym programom je môj SOLO-BEH ( kombinovany s chôdzou ) z BA do KE. Vdaka tomuto projektu, sme od roku 2009 do dnešneho dna, spoločne pomohli viac ako 400 chorym detom, a soc. slabšim rodinam. Išlo vačšinou o zakupenie zdr.pomôcok, a preplatenie rôznych rehabilitačnych cvičeni, ktore su pre vela rodin fin.naročne. Tento projek finančne podporuju nielen sukromne osoby, ale aj najvyšši vladny činitelia. Aby bola akcia uspešna, je potrebne každoročne vyzbierat sumu, min. 20.000 eur. Preto sa každoročne obraciam s prosbou o fin.prispevok v lubovolnej vyške, nielen na sukromne osoby, ale aj na najvyššich vladnych činitelov, a na ine zname osobnosti. A aj ked to nieje jednoduche, vždy sa vyzbierala dostatočne vysoka suma, a vdaka tomu, dovolujem si tvrdit, že každy ročnik uvedeneho projektu bol uspešny. A dufam, že ani posledny 10 roč. nebude vynimkou. Preto Vas chcem touto cestou poprosit, o fin. prispevok na tuto akciu. Budeme vam vdačny za každe eur. Vytažok s fin.zbierky bude použity TRANSPARENTNE, pre vybrane rodiny.

Autorom,  hlavnym organizatorom  CHARITA TOUR 2009 až 2019,  a bežcom v jednej osobe ,je  Dušan Gaži.  (59)Zakladatel a predseda OZ CHARITA TOUR košice. 

Ďalšie informácie

Facebook
OZ CHARITA TOUR

Web
www.charitatour.sk

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?