Menu

Prosím o zbierku na liečbu kmeňovými bunkami pre ...

Trvanie výzvy: 28. júna 2019 - 26. júna 2020

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Liečba kmeňových buniek

Príbeh

Prosím o zbierku na liečbu kmeňovými bunkami pre nášho syna

Miroslav s diagnozu bdelej kómy potrebuje vašu pomoc

Dobrý deň. Môj syn sa dostal pod tlakom náročnej práce do bdelej kómy 6.3.2014 a o pár mesiacov sa mu narodilo prvé dieťa,bojoval o život a stále bojuje. Od kedy sa to stalo sa o neho s manželom staráme prakticky sami stále 24 hodín  denne.syn ma 50 rokov. Má alergiu na laktózu, kupujeme mu preto len bezlaktozove mlieko a sójové. 

Ja a môj manžel sme dôchodcovia a s tých dôchodkov našich platíme všetko plyn,elektrinu,vodu bežné poplatky a splácanie úveru ktorý sme si vzali na liečbu v Adeli pre syna  a tiež synoveho dôchodku z ktorého ešte platíme výživné na vnúčika. Výdavky máme žiaľ vždy väčšie než prímy. Musíme mu kupovať z toho lieky, hygienické a čistiace prostriedky, plienky,podložky atď.a náročnú stravu kedže má v žalúdku má aplikovaný PEG . Všetko musíme konzultovať s lekármi je to moc narocne. 

Prosíme dobrých ľudí o pomoc, sme už starý a bojíme sa čo bude ďalej synoveho nešťastie je aj naše. Celý život sa nám zmenil v sekunde. Prosíme denne Boha aby nad dal viac síl a aby sa náš milovaný Mirko vyliečil a konečne si vyobímal a vyboskával svojho synčeka.

Vďaka všetkým ktorým osud nášho syna nie je a nebude ľahostajný a ďakujeme Bohu za vašu srdečnost a pomoc 

Pani Júlia 

Ďalšie informácie

Facebook
Júlia Tóthová

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?