Menu

Zbierka pre Tea na liečbu kmeňovými bunkami v ...

Trvanie výzvy: 17. júla 2019 - 17. septembra 2019

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Absolvovať liečbu kmeňovými bunkami v Mexiku a následné rehabilitácie v ADELI centre v Piešťanoch.

Príbeh

Zbierka pre Tea na liečbu kmeňovými bunkami v Mexiku a rehabilitáciu

Dobrý deň, chceli by sme touto cestou poprosiť o pomoc s financovaním liečby kmmeňovými bunkami v Mexiku pre nášho syna Theodora.

Pár hodín po narodení Teo dostal silné kŕče, čo zapríčinilo poškodenie tkanív v rôznych častiach mozgu. Takéto narušenie centrálnej nervovej sústavy má za následok silný svalový tonus v celom tele a neschopnosť prirodzeného ovládania všetkých 4 končatín (spastická kvadruparéza). Nádej na zlepšenie zdravotného stavu nám dáva inštitúcia v Mexiku, ktorá sa zaoberá liečebnou metódou kmeňovými bunkami, vďaka ktorým dokážu obnoviť prípadne nahradiť zničené, odumreté tkanivá v tele. Využívajú jednoduché nezaradené kmeňové bunky, ktoré dokážu správne naprogramovať a poslať do oblasti postihnutia. 

Veríme, že toto by mohla byť tá správna cesta, ako by sa Teo mohol doslova odraziť od dna. Všetko ale ukáže čas. Kontaktovali sme už nemocnicu v Mexiku a máme aj prisľúbenú liečbu. Taktiež sme kontaktovali ľudí, ktorých detičky už boli  na takomto zákroku a hodnotia ho veľmi pozitívne s priaznivými výsledkami.

Liečba je finančne náročná, čo je dôvod prečo vás všetkých prosíme o pomoc.


Ďakujeme za každé jedno €


rodičia Peťo a Ľudka


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?