Menu

Zachráňte Teove nôžky pred amputáciou

Trvanie výzvy: 23. novembra 2019 - 21. novembra 2020

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Vyzbieranie sumy potrebnej na operáciu v Paley institute v USA

Príbeh

Zachráňte Teove nôžky pred amputáciou

Teo sa narodil s veľmi zriedkavou vadou. V jeho nôžkach sa nevyvinuli píšťalové kosti.

Veľmi rýchlo sme sa dozvedeli, že náš synček sa narodí s vadou nožičiek. Na prvom ultrazvuku v prvom trimestri tehotenstva nám bolo oznámene, že náš synček nemá vyvinuté lítkové kosti. Lekári nám povedali, že sa nemáme čoho obávať, lebo takú vadu je možné napraviť a horšie by bolo, ak by neboli vyvynuté píšťalové kosti.

Keď sa však Teo narodil, ukázalo sa, že sa lekári zmýlili a Teo má vyvinuté lítkové kosti a nemá vyvynuté píšťalové kosti. Lekári, ktorí sa starajú o Tea navrhujú iba amputáciu oboch nožičiek. To však nechceme dopustiť.

Nádej pre Tea sa ukázala po stretnuti s Dr. Paleyom, ktorý vedie Paley Institute na Floride a špecializuje sa na takéto prípady. Takáto vada sa vyskytuje u 1 z 1 000 000 narodených detí. Nôžky nášho synčeka môžu byť zachránené a doktor povedal priamo, že Teo bude môcť chodiť. Ak by to samozrejme záležalo od nás, už by sme boli na Floride na klinike u Dr. Paleyho. Prekážkou je však ohromná suma. Operácie boli vycenené na 360 000 eúr. Preto prosíme každého o pomoc.

Pomôžte zachrániť Teové nôžky pred amputáciou!

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?