Menu

Zachráňte Teove nôžky pred amputáciou

Trvanie výzvy: 23. novembra 2019 - 28. júla 2020

Cieľ výzvy

Vyzbieranie sumy potrebnej na operáciu v Paley institute v USA

Autor výzvy

Príbeh

Zachráňte Teove nôžky pred amputáciou

Teo sa narodil s veľmi zriedkavou vadou a hrozí mu amputácia oboch nožičiek.

Veľmi rýchlo sme sa dozvedeli, že náš synček sa narodí s vadou nožičiek. Na prvom ultrazvuku v prvom trimestri tehotenstva nám bolo oznámene, že náš synček nemá v nožičkách vyvinuté ihlicové kosti. Lekári nám povedali, že sa nemáme čoho obávať, lebo takú vadu je možné napraviť a horšie by bolo, ak by neboli vyvynuté píšťalové kosti (Tibia).

Keď sa však Teo narodil, ukázalo sa, že sa lekári zmýlili a Teo má vyvinuté ihlicové kosti a nemá vyvynuté píšťalové kosti. Lekári, ktorí sa starajú o Tea navrhujú iba amputáciu oboch nožičiek. To však nechceme dopustiť.

Nádej pre Tea sa ukázala po stretnuti s Dr. Paleyom, ktorý vedie Paley Institute na Floride a špecializuje sa na takéto prípady. Takáto vada sa vyskytuje u 1 z 1 000 000 narodených detí. Nôžky nášho synčeka môžu byť zachránené a doktor povedal priamo, že Teo bude môcť chodiť. Ak by to samozrejme záležalo od nás, už by sme boli na Floride na klinike u Dr. Paleyho. Prekážkou je však ohromná suma. Operácie boli vycenené na 360 000 eúr. Operácia by sa mala vykonať pred ukončením 2 roku života. Po druhom roku sa šance na rehabilitáciu znižujú. Teo má momentálne 18 mesiacov, takže nám veľa času neostáva.

Preto prosíme každého o pomoc.

Pomôžte zachrániť Teové nôžky pred amputáciou!

Články:

Dnes24.sk

sarm.pluska.sk

kontakt:

lukas.winnicki@gmail.com

Aktualizácie

Podarilo sa to!!!28. júl 2020

Milí priateľia, vďaka vám všetkým sa nám v krátkom čase podarilo vyzbierať sumu potrebnú na operáciu pre Tea. Ani neviete aký sme štastný, že sa našlo toľko dobrých ľudí, ktorí nám pomohli. ĎAKUJEME vám z celého srdca!

Aktuálny stav zbieroky k 19.05.2020 je 148 100.21. máj 2020

Ahojte Priatelia, aktuálny stav zbierok k 29.05.2020 je 148 100. Všetkým vám veľmi pekne ďakujeme :)

Naša nová internetová stránka je hotová :)28. apr 2020

Podarilo sa nám vytvoriť internetovú stránku venovanú Teovi, na ktorej nájdete ďališie informácie.

www.teowinnicki.sk

K dnešnému dňu máme sumu 116 000 eúr.

Všetkým vám ďakujeme! :)

Podarilo sa už vyzbierať 100 000 eúr.12. apr 2020

Vďaka vám všetkým sa nám podarilo vyzbierať 100 000 eúr. Je to trochu viac ako 1/4 celkovej sumy. Na operáciu potrebujeme ešte 260 000 eúr. Viem, že je to obrovská suma, ale dúfam, že s vašou pomocou sa Teo bude mocť čoskoro postaviť na vlastné nôžky. Naša Facebooková stránka : https://www.facebook.com/pomahameteovichodit

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?