Menu

Zatočme s ignorantmi na cestách

Trvanie výzvy: 14. novembra 2012 - 14. februára 2013

Cieľ výzvy

Cieľom projektu je urobiť mobilnú aplikáciu Parkujem ako debil, ktorá umožní jednoducho a anonymne nahlásiť nezodpovedných vodičov.

Autor výzvy

Príbeh

Zatočme s ignorantmi na cestách

ŠTVÚ ŤA IGNORANTI NA CESTÁCH?

NEMÁŠ KDE PARKOVAŤ KVÔLI FRAJEROVI S DIAGNÓZOU ČIAROSLEPOSŤ?

MUSÍŠ SA "PREPLAZIŤ" AJ S KOČÍKOM POPRI NABLÝSKANOM FÁRE, KTORÉ PARKUJE NA CHODNÍKU?

Daj pocítiť bezohľadným vodičom, že ťa obmedzujú a podpor náš projekt svojím darom. Prispeješ tak na tvorbu mobilnej aplikácie pre najpopulárnejšie smartfóny (iPhone, Android, Windows Phone). Poľovačka na arogantných vodičov bude jednoduchšia a odfotení bezočivci sa nájdu zaparkovaní na www.parkujemakodebil.com.

Navyše, ak prispeješ sumou aspoň 1€, zaradíme ťa do súťaže o školu šmyku za 150€! (Driving Academy - Slovakia Ring)

Dopraj sebe aj svojmu okoliu zvýšenie dopravného komfortu a bezpečnosti, voľnejšie parkoviská či pohodlný pohyb chodcov a ohľaduplných vodičov. Zapoj sa aj ty do poľovačky na ignorantských vodičov na www.parkujemakodebil.com.

VIDEO o projekte - http://www.youtube.com/watch?v=9kB4pfNDDKk

Projekt Parkujemakodebil.com bol založený v januári 2008. Jeho primárnym cieľom je využiť masy ľudí pre uverejnenie bezohľadných vodičov a ich áut, ktoré parkujú buď v rozpore s pravidlami cestnej premávky a/alebo v rozpore s dobrými mravmi a zdravým rozumom. Pri stave vodičskej mentality na Slovensku sa chtiac-nechtiac musíme riadiť heslom "na hrubé vrece, hrubá záplata".

Napriek všetkému je pre našich prispievateľov relatívne zložité poslať príspevok. Prispievateľ musí auto odfotiť, zapamätať si všetky informácie a tie nám poslať emailom. Preto sa uchádzame o tvoju finančnú pomoc pri tvorbe mobilnej aplikácie. Tá umožní uverejniť auto, ktoré zle parkuje, v reálnom čase, priradiť komentár, pridať foto, zaradiť ho do typu parkovania aj zdieľať svoj príspevok na sociálnych sieťach.

Prosím nezabudnite si pozrieť aj galériu, kde máte možnosť vidieť aj náhľady ako aplikácia bude vyzerať.

Ďakujeme za Vašu podporu.

Aktualizácie

Máme víťaza školy šmyku7. dec 2012

Dnes o 15:00 sme spravili malá komisiu (5 ľudí) na vyžrebovanie sľúbenej ceny - školy šmyku od Driving Academy (Slovakia Ring) pre jedného z Vás, ktorý podporil projekt mobilnej aplikácie cez portal ludialudom.sk a prispel tak k tomu, že sme získali grant na realizaciu. Celkovo bolo v sutazi 167 unikátnych ľudi, pričom z žrebovania sme vyradili všetkych rodinných prislušníkov a aj nás. Náhodný generátor vyžreboval toho šťastlivca. A víťazom sa stáva: RADOSLAV OLEKŠÁK GRATULUJEME!!!

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?