Menu

Podporte stránku Spojka spájajúcu ľudí do rôznych ďalších projektov

Trvanie výzvy: 14. novembra 2012 - 31. mája 2013

Cieľ výzvy

Cieľom výzvy je podporiť aktivity zapojené do nášho projektu Spojka.

Autor výzvy

Príbeh

Podporte stránku Spojka spájajúcu ľudí do rôznych ďalších projektov

PENIAZE ZÍSKANÉ NA TOMTO PORTÁLI VENUJEME NAJLEPŠÍM AKTIVITÁM, KTORÉ SA DO SPOJKY ZAPOJA.
Získané prostriedky vyzbierané od vás použijeme na podporu najlepších aktivít, ktoré sa do Spojky zapoja (môže to byť práve váš projekt).

Už tri roky organizujeme podujatie TEDxBratislava, kde sa snažíme priniesť rečníkov, ktorí dokázali niečo zaujímavé, výnimočné a inšpirovať tak aj ďalších, aby vo svojom živote okrem rodiny a práce riešili aj iné zaujímavé veci. Jeden rok sme na tričkách mali napísané "Nie som len divák" a rozmýšľali sme, ako ďalej ľudí podporiť, aby sa zapájali do rôznych aktivít. Vymysleli sme stránku Spojka.

Spojka je webová stránka, prostredníctvom ktorej by sa mohli spájať ľudia za účelom realizácie dobrých nápadov. Hlavná myšlienka je, že v našom okolí sa pohybuje mnoho ľudí, ktorí majú skvelé nápady, ale nevedia ich sami zrealizovať. Naopak, je tu tiež veľa ľudí, ktorí by radi priložili ruku k dielu, ale nenapadá im k čomu. Stránka by umožňovala takéto spojenia.

Nápady by mohli byť čokoľvek od úpravy životného prostredia (napr. vyčistenie časti parku, vysadenie kvetín), tvorbu užitočnej aplikácie alebo zábavy (niečo ako robia Improv Everywhere - napr. keď nahovorili stovky ľudí, aby išli do metra bez nohavíc). Čokoľvek, čo je užitočné alebo zábavné a hlavne aktivizuje ľudí.

Sloganom TED a TEDx podujatí je "Myšlienky hodné šírenia". Sloganom Spojky bude "Projekty hodné realizovania".

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?