Menu

Kúpa už viac nie je jediným riešením, ak niečo potrebujete. Získate to od dobrých ľudí z vášho okolia.

Trvanie výzvy: 14. novembra 2012 - 7. decembra 2012

Cieľ výzvy

Výzvou chcem získať prostriedky na dokončenie mobilnej verzie OdKomunity.sk, zlepšenie samotnej web stránky a udržanie služby v prevádzke, čo vyžaduje jej personálne zabezpečenie.

Autor výzvy

Príbeh

Kúpa už viac nie je jediným riešením, ak niečo potrebujete. Získate to od dobrých ľudí z vášho okolia.

S OdKomunity nájdete niekoho vo vašom okolí, kto vám ochotne pomôže, ak potrebujete niečo požičať, spraviť alebo sa naučiť.

Poznáte to?
Potrebujete vyvŕtať dieru do steny a vŕtačku nemáte. Tí šťastnejší zavolajú priateľa, ktorý ju má a požičia alebo dokonca dieru sám vyvŕta. Tí menej šťastní bežia do obchodu a utratia niekoľko desiatok euro za hobby vŕtačku. Potom ju na pár rokov odložia, kým ju budú opäť potrebovať.
A výsledok? Zbytočne vyhodené peniaze a ďalší „krám“ na poličke. Veď ste potrebovali len dieru v stene a nie vŕtačku.

Sami najlepšie viete koľko veci, ktoré potrebujete raz za čas, doma máte. Miesto, ktoré zaberajú a prostriedky, ktoré ste na ne vynaložili nie sú zanedbateľné. Skúsili ste si to niekedy spočítať?

Kedysi to bolo jednoduchšie.
Či ste bývali v meste alebo na dedine, zabehli ste k susedovi a on vám rád pomohol. Poradil, spravil alebo čokoľvek požičal. Dnes nie je ojedinelé, že sused nepozná ani vaše meno, nieto aby Vám ešte pomáhal. A nakoniec ako máte vedieť, že práve on vie alebo má to, čo potrebujete?

Je to rok a pár dni, čo uzrela svetlo sveta web stránka www.odkomunity.sk. Miesto, kde si ľudia pomáhajú.
Za ten čas si táto verejnoprospešná služba našla priaznivcov u viac ako 1300 ľudí, rodín, neziskových organizácií, rôznych komunít, ale aj obcí.
Všimli si ju aj zástupcovia väčšiny významných médií s celoštátnou pôsobnosťou, ktorí o nej priniesli informáciu. Či už v tlači, rozhlase, ale aj televízií, nielen v SR, ale už aj v ČR.
Len pred pár týždňami služba získala ocenenie v Národnej enviro súťaži Slovenska EnviroOskar v kategórií Enviroslužba roka 2012 a stala sa jej víťazom.

Služba je nekomerčná a aj preto sa touto cestou uchádzame o pomoc pri získavaní prostriedkov na jej ďalší rozvoj. Veríme, že služba už dokázala, že jej existencia je zmysluplná, keďže je množstvo ľudí, ktorí ju používajú. Považujú ju za prínosnú, ako pre seba, tak aj pre celú spoločnosť.

Zostáva nám ju ďalej rozvíjať a posúvať na vyššiu úroveň, aby Vám čo najlepšie slúžila. A na to treba ďalšie prostriedky, ktoré.môžeme vyhrať, ak nás tu podporí najviac ľudí.


ROZHODLI STE SA NÁS PODPORIŤ? TU JE POSTUP, AKO NA TO :

1.kliknite na link "Rýchla platba" na vrchu stránky napravo od nášho loga.
2.zaregistrujte sa, trvá to pár sekúnd.
3.vpíšte výšku vášho daru. 1€ je ideálne, o viac vás naozaj neprosíme.
Ak by ste chceli poslať viac, spravte tak radšej cez svojich rodinných príslušníkov, priateľov, kolegov. Pre nás to bude znamenať viac hlasov v súťaži.
GRANT NEVYHRÁ TOTIŽ TEN, ČO VYZBIERA NAJVIAC €, ALE TEN, ČO ZÍSKA PODPORU NAJVAČŠIEHO POČTU ĽUDÍ.
4.zvoľte si spôsob platby. Priatelia z Česka ideálne kreditnou kartou.
5.potvrďte platbu a doplňte požadované údaje k transakcií.
6.HOTOVO :-) Ďakujeme.

Z jedného bankového účtu môžete prispieť viacerí. Každý ale musí mať vlastné konto na tejto stránke a peniaze poslať cez toto vlastné konto. Zároveň, v tomto prípade, o tom treba informovať prevádzkovateľa na info@ludialudom.sk.

Všetky dary idú na účet prevádzkovateľa tohoto portálu a ten ich následne po ukončení súťaže posiela nám. Samozrejme posiela 100% vyzbieraných prostriedkov.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?