Menu

Redakcia Dnes24.sk na pomoc obetiam výbuchu v Prešove

Trvanie výzvy: 7. decembra 2019 - 23. decembra 2019

Cieľ výzvy

Ani nás, novinárov nenechala tragédia v Prešove chladnými. Chceme pomôcť, a preto zbierame financie pre postihnuté rodiny, aby sme im pomohli s úhradou nákladov, ktoré im vznikli v dôsledku straty ich domovov.

Autor výzvy

Príbeh

Redakcia Dnes24.sk na pomoc obetiam výbuchu v Prešove

Počet obetí výbuchu plynu v prešovskom paneláku sa zvýšil na sedem a je možné, že to nie je konečné číslo. Množstvo ľudí ostalo bez domova, prišlo o svoj majetok a to všetko v čase, keď sa my ostatní pripravujeme na najkrajšie sviatky roka. Na ten čas, ktorý všetci tradične trávime doma so svojimi najbližšími.

Aj redaktori Dnes24 boli na mieste a od tej tragickej udalosti neustále informujeme nielen na Presov24.sk, ale v celej sieti našich regionálnych webov, o najnovšom vývoji. Osudy Prešovčanov ani nás nenechali chladnými, i preto, že už druhý deň musíme o tejto tragédii písať a tým ju žijeme s nimi. 

Nie len ľudia s dobrými úmyslami sa zaujímajú o obete výbuchu. Objavili sa aj rôzni podvodníci, hyeny, ktoré sa priživujú na ľudskom nešťastí. Aj preto sme zaregistrovali na ĽudiaĽuďom.sk výzvu v mene redakcie. Považujeme tento portál za lepší nástroj pomoci, ako iba zverejnené číslo účtu. Dôvodov je viacero:

- platobná brána neumožňuje omyl pri zadávaní čísla

- darovať je možné aj z platobnej karty,doma i v zahraničí

- dary sú transparentne zverejnené pod samotnou výzvou (ak si to darca praje, aj s  menom a odkazom)

Vyzbierané dary poputujú obetiam tragédie, pričom postup budeme koordinovať s mestom Prešov. Sme silné celoslovenské médium a chceme to využiťpre dobrú vec. O zbierke budeme informovať prostredníctvom našich webov, aby sme mobilizovali čo najviac darcov.

Ďakujeme za to, že sa k nám pridáte aj vy a pomôžete obetiam prešovskej tragédie zmierniť ich žiaľ a utrpenie.


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?