Menu

RODIC ZTP-SLUCHOVO SO SYNOM ., prosim pomozte nam ,

Trvanie výzvy: 27. novembra 2012 - 31. júla 2013

Cieľ výzvy

3.000 eur.

Autor výzvy

Príbeh

RODIC ZTP-SLUCHOVO SO SYNOM ., prosim pomozte nam ,

FINANCNA PODPORA NA KUPU -OKULIARE + SKLA, NOVY NACUVACI APARAT -POMOCKA NA POCUVANIE TV CEZ PRISTROJ , + MOBIL PRE NEDOSLYCHAVY TAZKEHO STUPNA -SMS ,
ZARIADENIA DO IZBY , potrebujeme i aut.pracku , OPERACIA ZRAKU A NA PREZITIE VIANOC -2012, - ZHRUBA VSETKO 3.000 EUR

Som osamelý rodič, ZŤP, rozvedený. Už od detstva som nedoslýchavý , musím nosiť sluchový aparát. Deväť rokov mám vo výchove svojho syna. Istý čas sme bývali v krízovom centre, ale museli sme odísť. Momentálne bývame v ubytovni v Dúbravke. Máme jednu izbu, v ktorej nič nebolo, všetok nábytok som si musel zohnať - to najnutnejšie sa mi podarilo. Chýba nám ešte kuchynský stolík a stoličky.sektor.nabyt. Mám len Varič a tak mojim snom je trúba, alebo šporák s elektrickou trúbou, aby som konečne mohol piecť mäso, francúzske zemiaky aj koláče.
Už od detstva som aj slabšie videl a rokmi sa mi zrak postupne zoršoval. Začiatkom novembra som bol na vyšetrní na očnej klinike a doporučili mi operáciu. Tú si ale musím hradiť sám. Zaplatil som vstupné vyšetrenie a na 5.12. 2012 som objednaný na tú oepráciu. Cena vychádza na 140-200 eur aj s liekami a kontrolou. Potom si budem musieť si kúpiť nové okuliare so špeciálnymi sklami - to vychádza približne 270 eur .
Mojim veľkým snom, je prežiť Vianoce v pohode i keď sme dosť chudobní. Veľa síl ma stálo aby som synovi zabezpečil to najnutnejšie. Jeho matka sa o neho vôbec nezaujíma. Spolu s tým čo platí ona ( 65 eur ), prídavkami na deti a mojim invalidným dôchodkom máme na mesiac 254,84 eur. Ked zaplatím nájomné, inkaso ostane nám 146,84 eur na mesiac. Syn podrástol chýba nám aj nejaké oblečenie. a obuv. Teraz navštevuje prvý ročník odbornej strednej školy. minule nas davali v tv-markiza v reflex, i tv-joj ako nam zanechala byvala manzelka dlhy , bolo to vsetko celkovo 9700 eur splatil som cas teraz mam priblizne zostatok 7800 eur splacam ale bohuzial sa mi neda naraz tak splacam po troche a ostatne stoja co tym narastaju penale +uroky .... byvala t exmanzelka vyuzila moju nedoslychavost a dala to vsetko na moje meno co bohuzial uz stym neurobim nic len pomaly splacat a preto nam ani neostava casto na zakladne veci a k tomu sme i bez byvania a preto nam bolo slubene cez magistrat o obecny byt a tym musim cakat kym splnim trvaleho pobytu 5r. , a pod , i v novem case ako sme zili v tazkych podmienkach
Neviem, ču bude ďalej, prosím všetkých láskavých ľudí o pomoc v tejto ťažkej situácii.To co by nam najviac poomohlo zhorsuje sa mi sluch a co mam nasluchaci aparat je uz slabi , potreboval by som silnejsi novy , i pomocku k tomu infa napocuvanie tv, mobil aby som so synom mohol byt v kontakte sms , a zariadenie do izby pricom by sme si to potom mohli vziat do bytu a to sektorovy nabytok + sedacku , aut.pracku, prezili sme tazke obdobia vsetko co bude na kupu dokladujem , stahovali sme sa celkovo uz 13x ., mam tu uz trvaly pobyt a to len pomaly 2r, co musime cakat , podmienka je 5r trv,pobytu Ba aby som mohol podat ziadost na obec,byt Veľmi by som chcel ísť na tú operáciu a zabezpečiť pre nás oboch so synom pekné Vianoce. Vrúcne a srdečne vopred ďakujeme Balážovci.

Aktualizácie

PROSBA ...29. júl 2013

PROSIME VAS SURNE NAM CHYBA ELEK.SPORAK .......POMOZTE DAKUJEME .

PODAKOVANIE 5. júl 2013

CHCEM SA VAM VSETKYM LUDOM PODAKOVAT ZA VASU MILU A VRELU POMOC , KTORY STE NAM BOLI NAPOMOCNY , CO SA TYKA OPERACIA SA PODARILA JE VSETKO ZA SEBOU , VIANOCE 2012, SME STRAVILI V POHODE , CO SA TYKA OST , POLOZIEK ZARIADENIA VYBAVI DO IZBY , KUPILI SME SI STENU +TV , SKRINU TO NAJNUTNEJSIE A VYBAVENIE KUCH , POTRIEB , ESTE RAZ VAM VSETKYM SRDECNE DAKUJEME VSETKYM DARCOM BALAZ PETER so synom ADRIANOM .

PROSIM POMOZTE NAM .1. dec 2012

POTREBUJEM NAKUPU POMOCKY NASLUCHACI APARAT +INFR SLUCHADKA NA POCUTIE TV, VYBAVENIA DOMACNOSTI A POD.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?