Menu

Radosť je zdravím duše

Trvanie výzvy: 26. augusta 2020 - 20. augusta 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Procedúry, lieky, injekcie

Príbeh

Radosť je zdravím duše

Existuje tisíc chorôb, ale len jedno zdravie

Moje meno je Oľga, mám 69 rokov, som vdova, už dlhšiu dobu na dôchodku. V minulosti som si privyrábala ako opatrovateľka seniorov v Nemecku, avšak môj momentálny zdravotný stav a takisto zhoršujúca sa celosvetová situácia s pandémiou koronavírusu mi úplne znemožňujú v tom naďalej pokračovať, avšak naďalej neprestávam veriť vo svetlejšiu budúcnosť. Som po operácii oboch bedrových kĺbov, v poslednom čase pociťujem bolesti oboch kolenných kĺbov. Na odporúčanie lekára by som mala podstúpiť liečbu kyselinou hyalurónovou, ktorá je však finančne nákladná a takisto mi bolo odporúčané začať používať pri chodení barlu. Po operácii bedrových kĺbov sa môj zdravotný stav čiastočne zlepšil, ale na udržanie prijateľného zdravotného stavu musím užívať pravidelne lieky. Vďaka Vašim darom a nekonečnej štedrosti som si už v minulosti mohla zakúpiť lieky a podstúpiť potrebné procedúry. Opäť Vás touto cestou pokorne prosím o pomoc a zároveň ďakujem za každý príspevok.


Aktualizácie

Radost je zdravim duše10. 3 2021

Dobrý den, chcela by som velmi pekne poprosiť dobrých ludí o finančnu výpomoc, aj teraz počas Corona krízy. Mám dlhodobejšie problémy s kolennými klbmi, musím chodiť k ortopedovi na rozne obstreky kolien a dlhodobejšie liečenie pomocou kyseliny hyaluronovej, ktoré je však pomerne finančne náročné a nákladné.  Kedže mám len dochodok, z tohto príjmu sa to nedá priíliš dobre financovať, tieto injekcie do kolien by mi mali pomoct. Okrem iného si musím zabezpečiť aj rozne lieky proti bolesti kolien. Ciastočne sa mi moj stav zlepšil, aj vdaka pomoci dobrých ludí, ktorí mi už prispeli finančne, za čo sa im chcem velmi pekne podakovať. Takisto mám aj problémy s križami. Mám operované obidva bedr. klby, po operácii sa mi moj stav s bedr.klbmi zlepšil. Ešte chodím aj na influzky, ktoré si takisto musím sama platiť.

Vďaka za príležitosť10. 2 2021

Milí darcovia, vďaka Vašim príspevkom som si mohla vybrať lieky a kolagén odporúčané ortopédom. Cítim mierne zlepšenie zdravotného stavu a takisto bolesť kolien pomaly ustupuje. Pokojný spánok a pravidelný pohyb sú dôkazom toho, že to má zmysel. Ešte raz ďakujem a som nevýslovne vďačná za každý úprimný dar.

Radosť je zdravím duše9. 1 2021

Moje meno je Oľga, mám 69 rokov, som vdova, už dlhšiu dobu na dôchodku. V minulosti som si privyrábala ako opatrovateľka seniorov v Nemecku, avšak môj momentálny zdravotný stav a takisto zhoršujúca sa celosvetová situácia s pandémiou koronavírusu mi úplne znemožňujú v tom naďalej pokračovať, avšak naďalej neprestávam veriť vo svetlejšiu budúcnosť. Som po operácii oboch bedrových kĺbov, v poslednom čase pociťujem bolesti oboch kolenných kĺbov. Na odporúčanie lekára by som mala podstúpiť liečbu kyselinou hyalurónovou, ktorá je však finančne nákladná a takisto mi bolo odporúčané začať používať pri chodení barlu. Po operácii bedrových kĺbov sa môj zdravotný stav čiastočne zlepšil, ale na udržanie prijateľného zdravotného stavu musím užívať pravidelne lieky. Vďaka Vašim darom a nekonečnej štedrosti som si už v minulosti mohla zakúpiť lieky a podstúpiť potrebné procedúry. Opäť Vás touto cestou pokorne prosím o pomoc a zároveň ďakujem za váš čas a prípadný príspevok.

Radosť je zdravím duše6. 12 2020

Volám sa Olga mám 69 rokov, som vdova a dochodkyna. Od r. 2018 a 2019 mám operované obidva bedr.klby, predtým som bola aj na artroskopii s kolennými klbmi.Predtým som si chodila privyrobiť k dochodku do Rakuska a Nemecka ako opatrovatelka st. ludí, ale tento rok kedže bol Covid 19, som nemohla vycestovať do zahraničia a privyrobiť si. Mám ešte aj splátky požičky a z dochodku sa to dá len velmi tažko prežiť. Okrem iného sa blížia Vianoce a preto by som chcela poprosiť dobrých ludí o finančnu výpomoc, za ktoru vopred velmi pekne dakujem. Okrem iného si musím platiť aj rehabilitácie, lieky injekcie, influzky atd.

Radosť je zdravím duše3. 11 2020

Moje meno je Oľga mám 69 rokov, som dôchodkyňa a vdova. Momentálne už mám za sebou dve operácie bedrových kĺbov, problémy s kolennými kĺbmi. Dlhšiu dobu som si popri dôchodku privyrábala ako opatrovateľka seniorov v Nemecku,kým mi to zdravotný stav dovolil. Po operáciách som zostala dlhodobejšie PN, podstúpila som rôzne procedúry, aplikáciu kyseliny hyalurónovej do kolenných kĺbov, pobyt v kúpeľoch a iné. Po rekonvalescencii som bola opäť pripravená odísť do Nemecka, hoci by už bolo lepšie, keby som zostala doma, avšak finančná situácia mi to nedovoľovala. Čo však čert nechcel, vypukla pandémia koronavírusu a ja ako opatrovateľka (patriaca aj do rizikovej skupiny) som bola nútená zostať doma. Náklady na živobytie (nájomné, strava, ošatenie) a zabezpečenie potrebnej a najmä účinnej liečby však prevyšujú môj príjem, čo je dôvodom, prečo sa obraciam s prosbou o pomoc. Ďakujem za poskytnutú príležitost a dúfam, že každý Váš dar sa Vám dvojnásobne vráti!

Existuje tisíc chorôb, ale len jedno zdravie3. 10 2020

Moje meno je Oľga mám 69 rokov, som dôchodkyňa a vdova. Momentálne už mám za sebou dve operácie bedrových kĺbov, problémy s kolennými kĺbmi. Dlhšiu dobu som si popri dôchodku privyrábala ako opatrovateľka seniorov v Nemecku,kým mi to zdravotný stav dovolil. Po operáciách som zostala dlhodobejšie PN, podstúpila som rôzne procedúry, aplikáciu kyseliny hyalurónovej do kolenných kĺbov, pobyt v kúpeľoch a iné. Po rekonvalescencii som bola opäť pripravená odísť do Nemecka, hoci by už bolo lepšie, keby som zostala doma, avšak finančná situácia mi to nedovoľovala. Čo však čert nechcel, vypukla pandémia koronavírusu a ja ako opatrovateľka (patriaca aj do rizikovej skupiny) som bola nútená zostať doma. Náklady na živobytie (nájomné, strava, ošatenie) a zabezpečenie potrebnej a najmä účinnej liečby však prevyšujú môj príjem, čo je dôvodom, prečo sa obraciam s prosbou o pomoc na FVP. Ďakujem za poskytnutú príležitost a dúfam, že každý Váš dar sa Vám dvojnásobne vráti!

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?