Menu

Dôstojne dožiť v starobe

Trvanie výzvy: 23. septembra 2020 - 23. septembra 2021

Cieľ výzvy

Príbeh

Dôstojne dožiť v starobe

Aktualizácie

Výzva9. aug 2021

Vážení dárcovia, k naplneniu a tým aj k ukončeniu mojej výzvy chýba už len malý krôčik. V súčasnosti sa mi darí ako tak dobre - nepribudli mi chválabohu žiadne nové choroby, resp. ochorenia, čo je pre mňa najpodstatnejšie, pretože od zdravia sa odvíja všetko. Som strašne rád, že v čase mojej najväčšej životnej krízy sa našlo množstvo veľmi dobrých a ochotných ľudí pomôcť - nikdy Vám to nezabudnem....

Poďakovanie všetkým7. júl 2021

Milí dárcovia, chcem sa Vám všetkým z úprimného srdca poďakovať za podporu mojej výzvy a ze sa mi stále snažíte pomôcť. Je to pre mňa veľká česť.

Aktuálna situácia7. máj 2021

Milí dárcovia, len vďaka Vám sa mi darí oveľa lepšie zvládať moju neľahkú životnú situáciu a pevne verím a dúfam, že budete aj naďalej podporovať moju výzvu. Konečne som sa po 3 zmenených termínoch dočkal zaočkovania proti COVID-19 a hoci som mal z toho veľké obavy, všetko dopadlo dobre. Chválabohu aj zdravotne sa mi teraz ako tak darí - nepribudla mi žiadna nová diagnóza, čomu sa veľmi teším. Nezostáva mi nič iné, len s touto ťažkou životnou situáciou bojovať, mať stále hlavu hore a myslieť pozitívne dopredu. Bez Vašej pomoci by som to všetko len ťažko zvládal, preto moja POKLONA a VELIKÁNSKA VĎAKA patrí všetkým Vám.

Poďakovanie6. apr 2021

Milí dárcovia, chcel by som sa veľmi a zo srdca poďakovať všetkým dobrým ľuďom - dárcom, že na mňa myslia a podporujú moju výzvu, čím mi veľmi uľahčujú život v tejto mojej zložitej a neľahkej životnej situácií, v ktorej som sa ocitol. Všetkým Vám patrí moja "poklona" a moje "VEĽKÉ ĎAKUJEM". Obdivujem Vás, že aj v tejto dobe sa nájdu dobrí a srdeční ľudia, ktorí dokážu pomôcť iným - to nedokáže hocikto. Ďakujem všetkým, ktorí majú SRDIEČKO na pravom mieste.


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?