Menu

Akútna leukémia Julinky 09/2020

Trvanie výzvy: 28. septembra 2020 - 28. septembra 2021

Cieľ výzvy

Cieľom výzvy je kompenzovať ročný výpadok príjmov Julinkinej maminy, spôsobený nečakanou chorobou dcérky a pomôcť tak rodine pri splácaní hypotekárneho úveru, krytí zvýšených nákladov na pohonné hmoty (časté cesty do/z Bratislavy) a zabezpečení chodu domácnosti pri uvedenom nečakanom výpadku príjmov.

Príbeh

Akútna leukémia Julinky 09/2020

Toto je výzva s cieľom podpory rodiny Chudovej z Dubnice nad Váhom, ktorým náhla choroba ich 7-ročnej Julinky spôsobuje popri nemalých starostiach o zdravie ich dcérky aj výpadok potrebných príjmov. ĎAKUJEME vopred za Vašu podporu! S úctou, Dušana a Štefan Čabákovi, priatelia rod. Chudovej, Dubnica nad Váhom.

Julinka Chudová je 7-ročné dievčatko z Dubnice nad Váhom, ktorej bola koncom augusta 2020 diagnostikovaná akútna leukémia. Momentálne (09/2020) sa lieči na onkológii na bratislavských Kramároch, 16.9.2020 dostala 3. dávku chemoterapie, ktorú zatiaľ dobre zvláda. Podľa vyjadrenia ošetrujúcej lekárky má Julinka až 90%-nú šancu na uzdravenie! Trpí pomerne vzácnym typom tohto ochorenia, ktoré na Slovensku postihuje ročne "len" 33 detí. Deniska Chudová, mama Julinky, ktorá je celý čas s ňou v nemocnici, bola hneď po úvodných vyšetrenia informovaná lekárkou, že na obdobie jedného roka nemá počítať s tým, že bude môcť chodiť do zamestnania. Je učiteľkou na ZŠ sv. Dominika Savia v Dubnici nad Váhom (kontakt pre OVERENIE - sekretariát: 042/442-1324). Pre tento dôvod, aj s ohľadom na ešte nesplatený hypotekárny úver Julinkinej rodiny a pomerne časté cesty do/z Bratislavy sme sa so súhlasom rodiny Chudovej rozhodli vyhlásiť túto výzvu. Pre admina tejto stránky boli uploadované aj lekárske správy. Veríme, že pomôžu k overeniu tejto výzvy. Budeme sa snažiť dať túto výzvu čo najskôr overiť a pre admina stránky doplniť dalšie lekárske správy, ak to je potrebné tak, aby bola zdokladovaná jej vieryhodnosť. Dušana a Štefan Čabákovi, Dubnica nad Váhom.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?