Menu

Prosím o pomoc

Trvanie výzvy: 7. októbra 2020 - 7. októbra 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Úhrada nájomného,liekov,stravy.

Príbeh

Prosím o pomoc

Každý deň je boj

Mám 52 rokov a nemám žiadny príjem. Som čakateľom na invalidný dôchodok,ktorý sa kvôli korone ťahá už dlhé mesiace. Som pn,doba vyplacania príspevku už uplynula a ja nemám žiadny príjem. Nemám na lieky,na stravu a ani na bežné výdavky ako je nájom. Korona ma dostala na kolená. Preto som sa rozhodla požiadať o pomoc. Je to už posledná nádej. Zdravotný stav sa mi zhoršuje. Musela som vysadiť niekoľko liekov,nakoľko si ich neviem zaplatiť. Po dnešnej ťažkej noci,nevidím inú možnosť,len prosiť tu o pomoc. Žijem s vnučkou 13r.ktorú mám vo výchove. Môj zhoršený zdravotný stav dosť ťažko znáša. Vidím strach v jej očiach. Ja sa tiež bojím budúcnosti. Ona je môj kvietok,moja láska,moja opora,moje všetko. Ja som ju učila rozprávať,ja som videla jej prvé kroky a ja musím byť osobou,kto ju povedie do dospelosti. Musím jej zabezpečiť bývanie . Za trvania pandémie si neviem zarobit ani pečením. Nemám z čoho platiť nájom.Preto prosím,ak vás moja výzva oslovila budem rada za každú formu pomoci.

Nová dg. CUKROVKA s hodnotami nad 20. Veľmi ťažko to znášam a mám strach. Neviem ako dodržím pokyny lekára. Zdravá strava....veď ja som rada,keď dokážem vnučke občas dopriať. Neviem ako ďalej. 

Žiadosť o invalidný dôchodok som podala 3.10.2019 . 


Ďakujem

Aktualizácie

Veľké ĎAKUJEM13. 11 2020

Ďakujem každému z vás! Naša vďaka sa v opísať nedá. Dávate nám nádej na pokojnejšie dni. Ďakujeme !!!

Milí darcovia12. 10 2020

Prosí o Vašu pomoc. Ostala som bez príjmu. Už je tomu viac ako rok. Ja to už nezvládam. Ani na lieky nemám. Prosím o pomoc

Veľmi ďakujem

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?