Menu

Nikolasova cesta za zdravím

Trvanie výzvy: 8. októbra 2020 - 8. októbra 2021

Cieľ výzvy

Vyzbierať finančné prostriedky na rehabilitačné cvičenia v rehabilitačných centrách Mgr. Jarmila Rybárová v Poprade a súkromné ambulantné cvičenia v Bardejove p.Sakalíková.

Príbeh

Nikolasova cesta za zdravím

Som maminou troch krásnych a šťastných detí. Veľmi rada by som k tomu dodala, že aj zdravých no bohužiaľ to tak nie je.

Nikolas je naše druhé dieťa v januári bude mať 6 rokov, ale jeho motorický a mentálny vývoj je na úrovni 2 až 3 ročného dieťaťa. Nikolas sa nám narodil v termíne, ale bohužiaľ po komplikovanom tehotenstve (prekonaná toxoplazmóza) a komplikovanom pôrode sa náš synček nevyvíja tak, ako jeho zdraví rovesníci. Nikolasovi bola pred výše 2 rokmi diagnostikovaná epilepsia. Ložisko má v centre reči a pohybovom centre a to prispieva k jeho zaostávaniu vo vývoji. Nikolas nám skoro vôbec nerozpráva povie iba pár slovíčok ktorým rozumieme iba my rodičia. Má obmedzenia aj v strave, jeho ľavú nohu vytáča do vnútornej strany a bohužial sa to bude musieť riešiť operačne. V súčastnosti navštevujeme 10 špecializovaných ambulancií a rôzne terapie s ktorými sa mu snažime zlepšiť kvalitu jeho života a posúvať ho v pred.

Kedže sme mladá rodinka s 3 deťmi, ktoré majú zdravotné problémy a živiteľom našej rodiny je iba manžel nedokážeme na rehabilitačné pobyty našetriť z nášho rodinného rozpočtu. Preto sa obraciame na Vás dobrých ľudí s prosbou o  vašu pomoc.   

Ďakujeme

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?