Menu

Rehabilitačné lehátko pre Lucku

Trvanie výzvy: 14. októbra 2020 - 15. októbra 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Kúpa rehabilitačného lehátka v sume 3000 eur pre Lucinku.

Príbeh

Rehabilitačné lehátko pre Lucku

Toto naklápacie lehátko a stôl v jednom by umožnilo Lucke pravidelnú a potrebnú rehabilitáciu. Podobné lehátka využívajú aj rôzne rehabilitačné centrá, no rehabilitácie sú finančne náročné.

Lucka, 19 ročná slečna pochádzajúca z okolia Žiliny, milá, šikovná, inteligentná, s radosťou pre život.

Na úvod to znie ako normálne dospievajúce dievča. No Lucka sa narodila s detskou mozgovou obrnou (DMO). Usilovne musí bojovať s týmto ochorením, dennodenne. Absolvovala nespočetne veľa liečení, operácií a rehabilitácii u odborníkov, doma, ale aj v zahraničí.
Jedna vec ale Lucke chýba, lehátko s nastaviteľnou výškou, ktoré by pomohlo Lucke a jej mame pri cvičení z pohodlia domova. Podobné lehátka používajú v rôznych rehabilitačných centrách, kde mala Lucka možnosť rehabilitovať. Rodinky, ktoré navštevujú tieto miesta, vedia, ako je to finančne náročné. Keby mala Lucka toto lehátko k dispozícií pravidelne, v domácom prostredí, uľahčilo by im to život, nemuseli by cestovať do zariadenia, ušetrili by financie na ubytovani, ktoré by mohli investovať do inej Luckinej liečby.

Touto cestou sa snažíme dokončiť už začatú výzvu z minulého roka, ktorej skončila platnosť na konci septembra. Vďaka dobrým ľuďom sa vyzbierala krásna suma a veríme, že túto výzvu dotiahneme do úspešneho konca. Ja som len ich rodinná známa, no keďže Luckina mama sa neustále venuje Lucke, jej malému bratovi a domácnosti, snažíme sa pomôcť aspoň touto cestou. Budeme vďační za každé obetované euro, ktoré sa rozhodnete podarovať práve našej Lucke. Ďakujeme:)

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?