Menu

Terapie a delfinoterapia pre Nika

Trvanie výzvy: 28. októbra 2020 - 28. októbra 2021

Cieľ výzvy

Delfinoterapia, rehabilitácie, pomôcky a terapie, ktoré sú potrebné pre udržanie až zlepšenie zdravotného stavu Nicolasa.

Príbeh

Terapie a delfinoterapia pre Nika

Niko má veľký predpoklad, že z jeho neverbálneho autistického sveta, sa môže jeho život stať plnohodnotnejším, keď sa podarí u neho aspoň "naštartovať" reč. Niko má o pár dní 8rokov, je neverbálny autista s pridruženými diagnózami.

Kolotoč lekárov, diagnostík a vyšetrení sa začal pred dovŕšením 3rokov Nicolasa. Momentálne o pár dní oslávime 8rokov, veľa PAS prejavov sme správnou terapiou zmiernili, ale Nicolas stále nerozpráva. Tým že nekomunikuje, nemá ani porozumenie a nevie sa zaradiť do spoločnosti. Autizmus sa vyliečiť nedá, ale je možnosť pomôcť Nikovi aspoň trochu pochopiť náš svet správnou terapiou. Dlho som uvažovala nad delfinoterapiou, sledovala príbehy rodičov a pozitívne výsledky podľa ich tvrdení z delfinoterapie pozorujú. Delfíny by mali vysielať elektromagnetické vlny, ktoré ovplyvňujú činnosť mozgu, dokážu vyhľadať zdravotný problém a odstraňovať napätie. Pri zdravotnom stave Nika, je veľká pravdepodobnosť, že by sme sa touto terapiou priblížili k prvým slovám a lepšiemu porozumeniu.Ak Vás naša výzva zaujala a vieme si pomôcť aj prostredníctvom aukcií ludialudom sa snažím v čase pandémie šiť rúška, výťažok z aukcie ide na našu výzvu pre Nika, na delfinoterapiu. Srdečne ďakujeme maminka a Niky

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?