Menu

Pomoc pre slobodnú maminu ktorá sa ocitla v núdzi

Trvanie výzvy: 4. novembra 2020 - 29. októbra 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Potraviny, lieky, drogéria, teplé oblečenie, vianočný dar pre syna, vianočná večera.

Príbeh

Pomoc pre slobodnú maminu ktorá sa ocitla v núdzi

Pomoc pre slobodnú mamičku ktorá sa ocitla v núdzi.

Volám sa Iveta Kurucová mám 28rokov, som slobodná mamička ktorá sa ocitla v núdzi, obraciam sa na vás s prozbou o finančnú pomoc. Momentálne som bez práce, občas chodím na brígady mám prácu na doma s kozmetikou, ale momentálna situácia pandémia covid 19 mi v tom bráni. Mám jedno dieťa syna, ktorý má 9 rokov, chodí do základnej školy v Mojmírovciach, ako každá matka spraví pre svoje dieťa všetko snažim sa aby syn mal každy deň teplú stravu, aby mu nič základne nechýbalo. S prozbou sa obraciam na vás a vašu pomoc ktorú veľmi potrebujeme. Je problém vysvetliť synovi ak sa ma píýa, mamina čo mi prinesie pod vianočný stromček ježiško?

Taktiež ďakujem ľuďom z našej obce, ktorí nám venovali nábytok, ktorý nám už žiaľ pomaly odchádza. Budem preto vďačná aj za akýkoľvek materálny dar.

 Dúfam že sa na nás štastie usmeje. Ďakujeme.

Aktualizácie

Pomoc v núdzi 28. 3 2021

Dobrý deň, milí darcovia veľmi pekne vám ďakujeme za každú vašu podporu, ktorá nám veľmi pomôže, je to pre nás obrovská pomoc za ktorú sme a budeme vďačný, prajeme všetko dobré, a hlavne pevné zdravie. 

Pomoc matke v núdzi. 11. 3 2021

Dobrý deň, som slobodná mamička ktorá sa ocitla v núdzi, veľmi pekne by som vás chcela poprosiť o pomoc ktorú v tejto ťažkej situácii potrebujeme, za každy vás dar sme a budeme vďačný ??. 

Matka v núdzi. 20. 2 2021

Milí darcovia, srdečne vás prosím o pomoc, v tejto ťažkej situácii je to pre mňa veľmi ťažké, obraciam sa na vás na vašu podporu, ktorá by nám zo synom veľmi pomohla, dochádza nám palivo, kuríme na sporáku na ktorom vlastne aj varím, zároveň kúpa liekov ktoré sa potrebujú, a jedlo, aby mal syn každý deň teplú stravu, za každy vás dar sme a budeme vďačný, Ivetka zo synom Aďkom. 

Prosíme ľudí o pomoc. 15. 1 2021

Dobrý deň, milí darcovia, srdečne vás prosíme o pomoc ktorú v tejto situácii potrebujeme, budeme za každý vás dar, zo srdca vďačný...veľké ďakujeme, Adrianko a jeho mamička. 

Pomoc pre Adrianka a jeho maminu 16. 12 2020

Milí darcovia, som matka ktorá sa ocitla neľahkej situácii, zo synčekom vás srdečne prosíme o finančnú podporu, ktorá by putovala na zakúpenia, potravín, drogérie, higieni, oblečenie pre nás a môjho mentálne postihnutého brata, tak isto by sme s vašou pomocou chceli zakúpiť nábytok do domácnosti, ten náš ktorý máme darovaný nám pomalí odchádza, za každú vašu pomoc sme a budeme vďačný! Prajeme všetko dobré, Adrianko s maminkou ??. 

Veľké ďakujeme za každý vás dar. 30. 11 2020

Veľmi pekne vám ďakujeme zo synom za každý vás dar, každej maličkosti či už materiálna pomoc alebo finančná, veľmi nám to pomôže, veľké ĎAKUJEME ??. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?