Menu

Pomoc pre slobodnú maminu ktorá sa ocitla v núdzi

Trvanie výzvy: 4. novembra 2020 - 29. októbra 2021

Cieľ výzvy

Potraviny, lieky, drogéria, teplé oblečenie, vianočný dar pre syna, vianočná večera.

Príbeh

Pomoc pre slobodnú maminu ktorá sa ocitla v núdzi

Pomoc pre slobodnú mamičku ktorá sa ocitla v núdzi.

Volám sa Iveta Kurucová mám 28rokov, som slobodná mamička ktorá sa ocitla v núdzi, obraciam sa na vás s prozbou o finančnú pomoc. Momentálne som bez práce, občas chodím na brígady mám prácu na doma s kozmetikou, ale momentálna situácia pandémia covid 19 mi v tom bráni. Mám jedno dieťa syna, ktorý má 9 rokov, chodí do základnej školy v Mojmírovciach, ako každá matka spraví pre svoje dieťa všetko snažim sa aby syn mal každy deň teplú stravu, aby mu nič základne nechýbalo. S prozbou sa obraciam na vás a vašu pomoc ktorú veľmi potrebujeme. Je problém vysvetliť synovi ak sa ma píýa, mamina čo mi prinesie pod vianočný stromček ježiško?

Taktiež ďakujem ľuďom z našej obce, ktorí nám venovali nábytok, ktorý nám už žiaľ pomaly odchádza. Budem preto vďačná aj za akýkoľvek materálny dar.

 Dúfam že sa na nás štastie usmeje. Ďakujeme.

Aktualizácie

Prosba o pomoc pre Adrianka a jeho mamičku. 5. okt 2021

Dobrý deň, veľmi pekne by sme vás chceli poprosiť o pomoc ktorú tejto ťažkej situácii veľmi potrebujeme či už finančný príspevok alebo potravinová pomoc veľmi nám to pomôže, za každy vás dar sme a budeme vďačný Adrianko s maminkou. 

Milí darcovia, 6. aug 2021

Chceli by sme vás zo Synčekom Aďkom poprosiť o pomoc ktorá by nám veľmi pomohla, ak by sa našiel darca s dobrým srdcom a zakúpil by adkovi školské potreby, potreboval by aj oblečenie a novú tašku do školy, pomohli by nám aj potraviny, ovocie, akou koľvek formou či s príspevkom alebo zakúpením veľmi by sme vám boli vďačný, Vopred ďakujeme a prajeme všetko dobré a hlavne pevné zdravie aďko. 

Pomoc pre slobodnú maminu. 4. júl 2021

Dobrý deň, zo Synom by sme vás chceli srdečne poprosiť o pomoc, ktorú momentálnej situácii veľmi potrebujeme, momentálne som dva týždne bez práce, no hádam sa čo skoro usmeje na nás šťastie, robím nemožné, no bohužiaľ sa mi nedarí pomôžte nám prosím zo srdca, za každú vašu pomoc sme a budeme vďačný ďakujeme. 

Milí darcovia. 18. jún 2021

Milí darcovia zo srdca sme vám vďačný za každú vašu pomoc ktorú potrebujeme, naďalej sa obraciam na vás, moja životná situácia je ťažká, ešte raz veľké ďakujeme. 

Milí darcovia. 22. máj 2021

Dobrý deň, veľmi pekne by sme chceli zo synom Aďkom poďakovať za každy vás dar, ktorý nám v tejto ťažkej situácii veľmi pomôže, na zakúpenie potravín, lieky, oblečenie pre Aďka a školské potreby, budeme vám zo srdca vďačný Adrianko a jeho maminka. 

Adrianko a jeho mamička. 21. apr 2021

Milí darcovia, srdečne vás prosíme o pomoc ktorú veľmi potrebujeme, zároveň veľmi pekne ďakujeme darcom ktorý nám pomohli či už finančný príspevok alebo osobná návšteva sme vám za všetko vďačný prajeme pevné zdravie, Adko s Maminkou ??

Pomoc v núdzi 28. mar 2021

Dobrý deň, milí darcovia veľmi pekne vám ďakujeme za každú vašu podporu, ktorá nám veľmi pomôže, je to pre nás obrovská pomoc za ktorú sme a budeme vďačný, prajeme všetko dobré, a hlavne pevné zdravie. 

Pomoc matke v núdzi. 11. mar 2021

Dobrý deň, som slobodná mamička ktorá sa ocitla v núdzi, veľmi pekne by som vás chcela poprosiť o pomoc ktorú v tejto ťažkej situácii potrebujeme, za každy vás dar sme a budeme vďačný ??. 

Matka v núdzi. 20. feb 2021

Milí darcovia, srdečne vás prosím o pomoc, v tejto ťažkej situácii je to pre mňa veľmi ťažké, obraciam sa na vás na vašu podporu, ktorá by nám zo synom veľmi pomohla, dochádza nám palivo, kuríme na sporáku na ktorom vlastne aj varím, zároveň kúpa liekov ktoré sa potrebujú, a jedlo, aby mal syn každý deň teplú stravu, za každy vás dar sme a budeme vďačný, Ivetka zo synom Aďkom. 

Prosíme ľudí o pomoc. 15. jan 2021

Dobrý deň, milí darcovia, srdečne vás prosíme o pomoc ktorú v tejto situácii potrebujeme, budeme za každý vás dar, zo srdca vďačný...veľké ďakujeme, Adrianko a jeho mamička. 

Pomoc pre Adrianka a jeho maminu 16. dec 2020

Milí darcovia, som matka ktorá sa ocitla neľahkej situácii, zo synčekom vás srdečne prosíme o finančnú podporu, ktorá by putovala na zakúpenia, potravín, drogérie, higieni, oblečenie pre nás a môjho mentálne postihnutého brata, tak isto by sme s vašou pomocou chceli zakúpiť nábytok do domácnosti, ten náš ktorý máme darovaný nám pomalí odchádza, za každú vašu pomoc sme a budeme vďačný! Prajeme všetko dobré, Adrianko s maminkou ??. 

Veľké ďakujeme za každý vás dar. 30. nov 2020

Veľmi pekne vám ďakujeme zo synom za každý vás dar, každej maličkosti či už materiálna pomoc alebo finančná, veľmi nám to pomôže, veľké ĎAKUJEME ??. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?