Menu

POMOC PRE TIMEJKU

Trvanie výzvy: 27. novembra 2020 - 27. novembra 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Pomoc Timejke s pravidelnými rehabilitáciami a vhodnou ortézou do invalidného vozíka pri zhoršujúcej sa skolioze a predísť tak operácii a bolestiam.

Príbeh

POMOC PRE TIMEJKU

Dnešná doba je veľmi ťažké obdobie pre každého z nás. Prajeme aj Vám pevné zdravie

Timejka sa narodila neplánované predčasne v 30,týždny,medzi sviatkami. 28,decembra bude mať už krásnych 11 rokov.V 13.mesiacoch nám pribudla vážna diagnoza DMO-Kvadrupareza . A aby nebolo toho málo tak v 3 rokoch dalšia diagnóza epilepsia ,ktorú máme pod kontrolou.Hrozné diagnózy už len na počutie a to sme sa  stretli s nimi prvý krát.Pre nás rodičov a zdravého súrodenca veľký šok. No pustili sme sa do boja.

Bolo to veľmi tažké obdobie a stále je to bolestivé, keď si poviete / prečo moje dieťa/. Snažili sme sa, aby sme denne cvičili,pravidelne rehabilitovali všetkými dostupnými terapia mi. Aj keď to nebolo stále ľahké a ani nieje,ale vždy sme dostali nejakú silu bojovať daľej. Vždy sa nájde niekto kto nám podá pomocnú ruku.

Absolvovali sme aj operáciu ULZIBAT, kúpele Kováčová a aj rôzne pobyty ako Dunajská Lužná, Renona ,Adeli a hlavne ostali sme verní centru Liberta v Košiciach. Kde by sme najradšej ostali rehabilitovať.Timejku tam veľmi dobre poznajú  od malička Fyzioterapeuti vedia čo od nej očakávať a ako ju motivovať, aby rehabilitovala bez protestu.Je to pre tie detičky veľmi náročné.

Timejka sa zrazu veľmi vytiahla ,veď je už aj  v pubertálnom veku. Veľmi sa nám zhoršila skolioza.Preto je pre ňu veľmi doležitá pravidelná rehabilitácia,aby sa to naozaj nezhoršovalo.                                                  Posledný rok mala Timejka veľmi bolestivé stavy riešené ortopedom.A verte nie je to nič príjemné pozerať sa na vlastné dieťa ,ktoré trpí bolesťou a vy mu neviete pomôcť.                                                             Tento Timejkin stav ma aj donútil v tejto neľahkej dobe vytvoriť si túto finančnú zbierku. Potrebujeme naozaj veľa rehabilitovať a aj pomôcku ,aby sme predišli operácii a bolestiam.                                                     Len pravidelným cvičením sa nám to podarí.

Preto Vám veľmi ďakujem za každý finančný príspevok, za každé euro, ktoré pomôže Timejke skvalitniť bežný život.                                                                                                                                                                                                             Ďakujeme                                                                                           Slovo Ďakujem ,len slabo vystihuje našu vďaku ,pre tých,ktorý nám chcú pomôcť. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?