Menu

Alex na terapiu vo Varšave

Trvanie výzvy: 10. decembra 2020 - 1. decembra 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Cieľom výzvy je vyzbierať peniaze pe Alex na terapiu vo Varšave.

Príbeh

Alex na terapiu vo Varšave

Dobrý deň, Alex je moje v poradí tretie dieťa, diagnostikovali jej poruchu autistickeho spektra. Potrebujeme sa dostať na terapiu Dr. Veľa vo Varšave. Táto terapia pomáha deťom ako je ona. Prosím vás o pomoc sama s môjho príjmu neviem našetriť toľko peňazí.

Som matkou troch detí, som rozvedená a bývame u mojich rodičov v obývačke. Starší chlapci sú už školáci, Alex chodí do špeciálnej škôlky. Okrem detí mi z manželstva ostali aj dlhy. Zabezpečila som si náhradné výživné, predĺžení rodičovský príspevok aj opatrovateľky príspevok. Tento príjem je len dočasne. Teraz hľadám podnájom pretože aj moji chlapci totrebuju svoju izbu svoj priestor. Už 15 mesiacov spia na gauči. 

Alex nevie rozprávať, nevie dať papa. Keď niečo chce tak ma chytí za ruku a ťahá ma tam kde je to čo chce. Niekedy podľa nálady sa aj sama napapa lyžicou. A aby nebolo málo zistili jej celiakiu. Bezlepková strava je drahá. 

Môj príjem ide na dlhy, školu, škôlku, stravu a čoskoro aj na nájom.

Terapia vo Varšave pomôže Alex pochopiť a lepšie vnímať svoje okolie, časom prehovorí a bude schopná vzdelávať sa. Prosím pomôžte nám dostať sa tam čím skôr. 

Aktualizácie

už sa to blíži20. máj 2021

Pekný deň prajem, veľmi vám ďakujem za vaše príspevky pre Alex na terapiu. Už sa nám to blíži máme tam ísť od 22.8. do 31.8.2021 ak sa nič nezmení bude to náš prvý turnus, som z toho veľmi nervozna. Vyzbierali sme spolu krásnu sumu peňazí,za čo vám Ďakujem, a ešte potrebujeme vyzbierat veľa peňazí pretože termin už máme ale nemám dosť financií. Prosím vas ak môžte prispejte alebo aspoň zdieľajte aj to pomáha. 

Ďakujeme

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?