Menu

Prekonanie náročnejšieho obdobia

Trvanie výzvy: 6. januára 2021 - 31. augusta 2021

Cieľ výzvy

Splácanie exekúcie 2 mesačné splátky a časť dlhu voči Všeobecnej zdravotnej poisťovni

Príbeh

Prekonanie náročnejšieho obdobia

V živote človeka prídu niekedy aj ťažšie chvíle a neuvedomí si, aké ľahké je stratiť príjem, nemať rezervu a nezvládať situáciu počas pandémie.


Od februára som sa zamestnal vo vlastnej firme, ktorá bola bohužiaľ zasiahnutá pandémiou COVID-19, riadnu výplatu sme ešte nevideli už vyše pol roka.

Keďže som fotograf a od fotenia novorodencov, cez milé veselé rodinky až po kultúrne podujatia som sa snažil uplatniť aj v inej oblasti no stále pretrvávajúca pandémia mi to neuľahčuje ale nevzdávam to.

Dlhy sa nakopili, prišla súdna exekúcia a momentálne sa už 3 mesiace opatrujem starých rodičov(86 a 84 rokov) bez nároku na príspevok,nakoľko mám pracovnú zmluvu, možnosť pracovať je obmedzená, ale rodina je prvoradá a mám aspoň momentálne kde bývať.

Príspevok by som použil na 2 splátky exekúcie(2x160eur) celovo 4900eur a časti nedoplatoku vo Všeobecnej zdravotnej poistovni vo výške 585 eur. 

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí nám prispejú. Verím, že aj naša situácia sa zlepší - potom pomôžeme my ľuďom, ktorí to potrebujú. :)


Aktualizácie

Ďakujem za Vaše dary17. mar 2021

Chcem sa veľmi poďakovať za každý jeden z darov. 

ĎAKUJEM

Keďže situácie je stále na hrane, predlžujem svoju vyzvu.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?