Menu

Občianske združenie Galaxia: ,,Potrebujeme Vašu pomoc!"

Trvanie výzvy: 1. januára 2021 - 31. decembra 2021

Cieľ výzvy

Výstavba krytej jazdiarne na hipoterapiu a voltížne jazdenie, ktorá bude využivaná každý deň počas celého roka.

Autor výzvy

Dátum vzniku: 1.10.2002

IČO: 37878964

Ulica: Osloboditeľov 166

Mesto: Spišská Teplica

PSČ: 05934

Štát: Slovensko

Príbeh

Občianske združenie Galaxia: ,,Potrebujeme Vašu pomoc!"

Občianske združenie Galaxia by chcelo získať finančné prostriedky na výstavbu krytej jazdiarne na hipoterapiu pre handicapovaných, a na voltížne jazdenie, pre rozvoj športových aktivít detí a mládeže na vykonávanie počas celého roka.

Občianske združenie Galaxia, ktoré bolo založené v roku 2002 sa celé roky venuje práci s deťmi. Vykonávame nie len pomoc handicapovaným deťom ale aj podporujeme športovú činnosť v jazdeckej disciplíne voltíž (gymnastika na chrbte cválajúceho koňa), v ktorej sme vychovali a vychovávame množstvo majstrov Slovenska a reprezentantov SR. Deti berieme do klubu už od troch rokov a postupne ich pripravujeme na reprezentáciu klubu a Slovenska na medzinárodnej úrovni. Snažíme sa trénovať čo najlepšie a najpravidelnejšie aj s tými najmenšími ale to nezávisí len od nás ale aj od iných faktorov ako počasie, keďže nemáme vlastnú jazdiareň, v ktorej by sme mohli byť.

V občianskom združení sa taktiež poskytuje hipoterapia pre deti od 1,5 roka s rôznymi diagnózami od najľahších po ťažké stavy. V posledných rokoch sa výrazne zvýšil záujem o túto terapiu, ktorú dokážeme vykonávať celoročne ale len za priaznivých poveternostných podmienok. Preto sme sa rozhodli riešiť tento problém, aby sme všetky tieto deti zdravé aj choré mali pod strechou počas celého roka, aby sme im umožnili nie len tréningy ale aj terapiu s koníkmi každý deň.

Keďže sme malý klub, ktorý funguje vďaka entuziazmu, dobrovoľníctvu a láske k týmto zvieratám, a v rámci svojích možností nevieme takúto stavbu zrealizovať zo svojho rozpočtu, týmto Vás prosíme o pomoc pri vyzbieraní tejto sumy. Určite sa na Slovensku nájde 20 000 ľudí s dobrým srdiečkom, ktorý prispejú po 10 eur, aby sme to mohli uskutočniť a skryť sa pod spoločnú strechu. ĎAKUJEME VÁM

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?