Menu

SRDCE PLNÉ LÁSKY

Trvanie výzvy: 27. januára 2021 - 15. januára 2022

Cieľ výzvy

zaplatiť výdavky (voda, elektrina), kúpa paliva.

Príbeh

SRDCE PLNÉ LÁSKY

Milí darcovia, veľmi pekne by sme vás chceli poprosiť o vašu pomoc, nachádzam sa vo veľmi zlej finančnej situácii, som bez práce bez príjmu, preto by sme zo Synčekom vás chceli poprosiť o pomoc aby mal Synček každý deň teplú stravu, a teplo domova, za každy vás dar budeme veľmi vďačný, prajeme všetko dobré.

Dobrý deň, chcem vás poprosiť o pomoc, kvôli pondémie som ostala bez práce, ocitla som sa v zlej finančnej situácii, ostala som bez príjmu, môj príjem sú čisto len prídavky na dieta ktoré vychovavám sama, opčas nám pomôžu rodičia ktorý tiež majú dosť starosti zo sebou a s mojím mentálne postihnutím bratom, máme dosť výdavkov ktoré musíme platiť, kedže som ostala bez práce, nemám to z čoho zaplatiť, tak to len splácame, pokial splácam, ostatné splátky nám len narastajú, občas chodím na výpomoc do obeda to čo zarobím zakúpim stravu pre dieta ktoré je chápave, ludia z našej dediny nám pomáhaju s oblečením, a občas aj s potravinamy, som im zo srdca vdačná, veľmi by nám pomohlo aj palivo na kúrenie, snažím sa ako sa len dá, pandémia mi spôsobila veľké problémy ktoré neviem sama vyriešiť, každú noc premíšliam ako čo spraviť, no bez práce to nejde, preto sa obraciam s prosbou na vás milí darcovia, z celého srdca zo synom vám veľmi pekne dakujeme.

Reportáž o našom príbehu môžete vidieť aj tu: https://spravy.rtvs.sk/2021/02/302783/?fbclid=IwAR1PPPau0olD37jFgO75l-dCCQXCLX6yp-loRU4YS0LKO6vHGNVU2OS4r5M

Aktualizácie

TEPLO DOMOVA 9. jan 2022

Dobrý deň, milí darcovia, srdečne vás prosíme o pomoc, som bez práce nemáme s čoho zakúpiť palivo, kuríme na trojmo, no je to moc takže, chcem vás poprosiť o pomoc ktorá by nám tejto ťažkej situácii veľmi pomohla, nech s vašou podporu ma synček a brat teplo domova, nech vstávajú do tepla a v teplúčku krásne vyspať. Veľmi pekne vám vopred ďakujeme, viem že sú ľudia s veľkým srdcom ktorý poznajú čo je to bez práce ?? s pozdravom kurucová. 

Veľmi pekne vás chceme poprosiť o pomoc. 26. dec 2021

Milí darcovia veľmi pekne vás chceme poprosiť o pomoc zo Synčekom, momentálne sa nachádzam v ťažkej situácii, nakoľko som stále bez práce, taktiež bez príjmu, v týchto ťažkých chvíľach vás prosíme o pomoc za ktorú by sme vám boli moc vďačný, veľmi by nám pomohla potravinová pomoc, či aj oblečenie, pomohlo by nám veľmi aj drevo nakoľko kuríme na dvojmo a nestačíme, snažím sa zháňať po známych každý deň sa mi podarí cca za jednu, dve káričky zohnať, ale nestačíme vykúriť, snažím sa aby mal teplú izbu Syn a aj môj mentálne postihnutí braček, za každú vašu podporu vám budeme moc moc vďačný, Boh vás žehnaj ?? prajeme veľa zdravia a šťastia. 

Milí Ježiško. 23. nov 2021

  1. Volám sa Adrianko, chcel by som ťa zo srdiečka poprosiť o pomoc pre mňa a moju maminku, ktorá sa nachádza v núdzi, chcem ťa poprosiť o potraviny pre moju mamku, zároveň na vianočnú večeru, a ešte by som veľmi túžil mať veľkú telku aby som mohol pozerať rozprávky a učiť sa na edupade cez televíziu aby som lepšie vydel, nakoľko sa nám pokazila a na novú nemáme, budem veľmi šťastný ak by si mi to splnil, bol by to obrovský darček pre nás nakoľko nemáme začo spomenuté veci zakúpiť, veľmi pekne ti ďakujem, tvoj AĎKO. ????. 0910336863. 

Mamička v núdzi30. okt 2021

Dobrý deň, veľmi pekne by som vás chcela poprosiť o pomoc, vaša podpora by nám veľmi pomohla, ako koľvek, či už finančný príspevok alebo materiálnu pomoc, v týchto ťažkých dňoch nám to veľmi pomôžte budeme vám veľmi vďačný aďko s maminou. 

Pomoc matke v núdzi. 5. okt 2021

Dobrý deň, milí darcovia zo srdca vás prosíme zo Synčekom o pomoc ktorú tejto ťažkej situácii veľmi potrebujeme, budeme vám zo srdca vďačný za každy vás dar, Vopred vám ďakujeme a prajeme veľa zdravia, Adrianko s maminkou. 

Adrianko a jeho mamina v núdzi, 4. júl 2021

Milí darcovia, srdečne vás prosíme o pomoc ktorú momentálnej situácii potrebujeme, som bez práce cca dva týždne, snažím sa ako môžem ale nedarí sa nám, chceme vás poprosiť o pomoc ktorá by putovala na potraviny pre Syna teplá strava, a letné oblečenie, za každy vás dar sme a budeme vďačný. 

Pomoc matke v núdzi. 18. jún 2021

Milí darcovia, srdečne vás prosíme o pomoc, ktorú veľmi potrebujeme, za každy vás dar sme a budeme vďačný, ďakujeme. 

Pomoc matke v núdzi. 22. máj 2021

  • Dobrý deň, milí darcovia, zo srdca vás prosíme o pomoc ktorú veľmi potrebujeme, momentálne som znova bez práce bez príjmu, je to ťažké preto vás chcem poprosiť o pomoc za ktorú by som zakúpila pre synčeka potraviny, lieky, a školské potreby, veľmi by nám vaša podpora pomohla, sme aj budeme veľmi vďačný, za každy vás dar, adko s maminkou. 

Prosba o pomoc v núdzi. 21. apr 2021

Za všetko ďakujeme, každé vaše 1€ každá vaša osobná návšteva, či materiálna pomoc, sme vám za všetko vďačný Adrianko vás všetkých pozdravuje zároveň vám všetkým ďakuje, a prajeme všetko dobré a hlavne pevné zdravie. 

Každá vaša pomoc je pre nás veľkým darom. 28. mar 2021

Úprimne ďakujeme zo Synčekom za každú vašu pomoc, či už finančný príspevok, alebo materiálnu pomoc, v týchto ťažkých chvíľach , bez vašej pomoci by sme to mali oveľa ťažšie, každé 1€ je pre nás veľkou pomocou, zo srdca vám ďakujeme. Adrianko s maminkou ??. 

Prosíme darcov o pomoc 2. mar 2021

Ako každá Matka správy pre svoje dieťa všetko, snažím sa aby Synovi nič základné nechýbalo, v tejto ťažkej situácii vás prosím o pomoc ktorú veľmi potrebujeme, bez práce bez príjmu je to veľmi ťažké. Zároveň sa chcem zo srdca poďakovať všetkým darcom ktorý nám pomohli, je to veľká pomoc vážime si to veľké ĎAKUJEME. 

Milí darcovia. 5. feb 2021

Zo srdca vás prosíme o pomoc ktorú veľmi potrebujeme, za každy vás dar vám budeme vďačný, Vopred ďakujeme. 


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?