Menu

Prosba o pomoc

Trvanie výzvy: 27. januára 2021 - 15. januára 2022

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

zaplatiť výdavky (voda, elektrina), kúpa paliva.

Príbeh

Prosba o pomoc

veľmi pekne by som vás chcela poprosiť o pomoc , kvôli pandémie som ostala bez práce , bez príjmu.

Dobrý deň, chcem vás poprosiť o pomoc, kvôli pondémie som ostala bez práce, ocitla som sa v zlej finančnej situácii, ostala som bez príjmu, môj príjem sú čisto len prídavky na dieta ktoré vychovavám sama, opčas nám pomôžu rodičia ktorý tiež majú dosť starosti zo sebou a s mojím mentálne postihnutím bratom, máme dosť výdavkov ktoré musíme platiť, kedže som ostala bez práce, nemám to z čoho zaplatiť, tak to len splácame, pokial splácam, ostatné splátky nám len narastajú, občas chodím na výpomoc do obeda to čo zarobím zakúpim stravu pre dieta ktoré je chápave, ludia z našej dediny nám pomáhaju s oblečením, a občas aj s potravinamy, som im zo srdca vdačná, veľmi by nám pomohlo aj palivo na kúrenie, snažím sa ako sa len dá, pandémia mi spôsobila veľké problémy ktoré neviem sama vyriešiť, každú noc premíšliam ako čo spraviť, no bez práce to nejde, preto sa obraciam s prosbou na vás milí darcovia, z celého srdca zo synom vám veľmi pekne dakujeme.

Reportáž o našom príbehu môžete vidieť aj tu: https://spravy.rtvs.sk/2021/02/302783/?fbclid=IwAR1PPPau0olD37jFgO75l-dCCQXCLX6yp-loRU4YS0LKO6vHGNVU2OS4r5M

Aktualizácie

Adrianko a jeho mamina v núdzi, 4. 7 2021

Milí darcovia, srdečne vás prosíme o pomoc ktorú momentálnej situácii potrebujeme, som bez práce cca dva týždne, snažím sa ako môžem ale nedarí sa nám, chceme vás poprosiť o pomoc ktorá by putovala na potraviny pre Syna teplá strava, a letné oblečenie, za každy vás dar sme a budeme vďačný. 

Pomoc matke v núdzi. 18. 6 2021

Milí darcovia, srdečne vás prosíme o pomoc, ktorú veľmi potrebujeme, za každy vás dar sme a budeme vďačný, ďakujeme. 

Pomoc matke v núdzi. 22. 5 2021

  • Dobrý deň, milí darcovia, zo srdca vás prosíme o pomoc ktorú veľmi potrebujeme, momentálne som znova bez práce bez príjmu, je to ťažké preto vás chcem poprosiť o pomoc za ktorú by som zakúpila pre synčeka potraviny, lieky, a školské potreby, veľmi by nám vaša podpora pomohla, sme aj budeme veľmi vďačný, za každy vás dar, adko s maminkou. 

Prosba o pomoc v núdzi. 21. 4 2021

Za všetko ďakujeme, každé vaše 1€ každá vaša osobná návšteva, či materiálna pomoc, sme vám za všetko vďačný Adrianko vás všetkých pozdravuje zároveň vám všetkým ďakuje, a prajeme všetko dobré a hlavne pevné zdravie. 

Každá vaša pomoc je pre nás veľkým darom. 28. 3 2021

Úprimne ďakujeme zo Synčekom za každú vašu pomoc, či už finančný príspevok, alebo materiálnu pomoc, v týchto ťažkých chvíľach , bez vašej pomoci by sme to mali oveľa ťažšie, každé 1€ je pre nás veľkou pomocou, zo srdca vám ďakujeme. Adrianko s maminkou ??. 

Prosíme darcov o pomoc 2. 3 2021

Ako každá Matka správy pre svoje dieťa všetko, snažím sa aby Synovi nič základné nechýbalo, v tejto ťažkej situácii vás prosím o pomoc ktorú veľmi potrebujeme, bez práce bez príjmu je to veľmi ťažké. Zároveň sa chcem zo srdca poďakovať všetkým darcom ktorý nám pomohli, je to veľká pomoc vážime si to veľké ĎAKUJEME. 

Milí darcovia. 5. 2 2021

Zo srdca vás prosíme o pomoc ktorú veľmi potrebujeme, za každy vás dar vám budeme vďačný, Vopred ďakujeme. 


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?