Menu

Pomoc pre Kristínku /terapie, ...

Trvanie výzvy: 5. februára 2021 - 30. júna 2021

Cieľ výzvy

Delfinoterapia a doplatok na automobil.

Príbeh

Pomoc pre Kristínku /terapie, delfinoterapia+doplatok na automobil/

milí darcovia volám sa Kristínka, mám 5 rokov. S mamkou by som Vás chcela poprosiť o pomoc aby som mohla ísť na delfinoterapiu ktorá mi veľmi pomôže.

MIlí darcovia, 

obraciame sa na Vas s mamkou o pomoc, ktorú veľmi potrebujem, no mamka na to nemá financie.

Volám sa Kristínka a mám 5 rokov.  Bývam s mamkou a staršou sestrou. Narodila som sa veľmi skoro. Mamka si myslela s lekarmi že som uplne v poriadku. No časom sa ukázalo že nie.  Mamka so mnou chodila po vyšetreniach kde mi zistili autizmus , ADHD, expresívnu poruchu reči. Svet vnímam inak ako moji rovesníci.

S mamkou a mojou staršou sestrou sme jeden čas bývali v krízovom centre. Momentálne bývame v socialnom byte. Mamka chodi do prace na polovicny uvazok , kedže sa stara o mňa. 

Chodím aj do špeciálnej škôlky kde sa mi veľmi páči. Mám rada výlety, prírodu, plávanie, kreslenie. Čo mi robí veľký problém je cestovanie autobusom, velky hluk nepredvidatelné veci. Mali sme autíčko no bohužial sme mali aj dopravnu nehodu a auto skončilo ako totálka.  Tak to je so mnou teraz dosť ťažké sa niekam dostať či už k lekárom, terapie....

Keby sa nám podarilo vyzbierať peňiažky mamka by so mnou išla na Ukrajinu na delfinoterapiu ktorá mi učite pomôže aby som viac chápala tento svet a aby som viac napredovala.

Mamka vraví že som veľmi šikovná, robí čo sa dá a čo je v jej silách, no s týmto by sme potrebovali pomoc od Vás milí darcovia.

Budeme veľmi rady ak nám pomôžete .

Samozrejme Vás budeme informovať o mojich pokrokoch  a aj o tom ked sa nam podari vyzbierat peniazky tak o ceste za delfínami. Zbytok peniažkov by sme pouzili na doplatok na automobil ktorý by mi uľahčil cestovanie a mohla by som zasa chodiť na rôzne vylety....

Ďakujeme za kazdý príspevok alebo zdieľanie.

Kristínka a mamka Stanka

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?