Menu

Pomoc pre rodinu v núdzi

Trvanie výzvy: 3. marca 2021 - 10. júna 2021

Cieľ výzvy

Získať finančné prostriedky na zaplatenie výdavkov na školu, krúžky pre deti (Družina,futbal,plávanie), domáce spotrebiče, chladničku, mrazničku a zlepšenie životnej situácie rodiny.

Príbeh

Pomoc pre rodinu v núdzi

Sme 7 členná rodina, ktorá momentálne žije len z rodičovského príspevku a rodinných prídavkov,Preto Vás pekne prosíme aby ste nám pomohli v tejto ťažkej situácii.

Sme 7 členná rodina, ktorá momentálne žije len z rodičovského príspevku a rodinných prídavkov, pretože otec ako živiteľ rodiny prišiel o prácu kvôli pandémii ktorá nastala. Keďže otcovi nevznikol ani nárok na dávku pre nezamestnaných tak musíme vyžiť z rodičovského ktorý je 400€. Tohto príspevku platíme nájom 180€, 45€ internet + TV ( pretože máme dvoch školákov, preto je internet nutnosťou) škôlku pretože máme aj škôlkara, plienky pre štvrtého syna a piatu dcérku, kde dcérke dokupujeme ešte aj umelé mlieko, pretože má len 5 mesiacov. Navyše najstarší syn má za sebou 2 operácie po urologickej stránke, kde momentálne čakáme na termín na 3 operáciu. Tretí syn má pruh takže s ním tiež bude treba ísť na operáciu.  Dalšie vydavky nas čakaju na očnom kedže obom našim synom boli predpisane okuliare. Preto Vás pekne prosíme aby ste nám pomohli v tejto ťažkej situácii.
V septembri  roku 2020 sa námi narodila krásna dcérka a v novembri  ma covid-19 pripravil o prácu.Možno si viete predstaviť aké náročné je v dnešnom svete poplatkov existovať bez zamestnania a ešte keď sa Vám narodí dieťa. Momentalne v našom kraji je tažko si najsť prácu ,kedže musime zostat doma aj počas prvej aj teraz počas druhej vlny. To negatívne ovplyvnilo náš rozpočet. Preto žiadame o pomoc z fondu vzájomnej pomoci.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí nám prispejú. Verím, že aj naša situácia sa zlepší - potom pomôžeme my ľuďom, ktorí to potrebujú. :)


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?