Menu

Kúpa Domu prijatia pre rodiny - Rodinkovo

Trvanie výzvy: 7. apríla 2014 - 31. mája 2014

Cieľ výzvy

CIEĽ VÝZVY: Kúpa budovy Rodinkova pre pokračovanie programov pre rodiny s deťmi

Príbeh

Kúpa Domu prijatia pre rodiny - Rodinkovo

Prosíme o pomoc každého, komu záleží na hodnote rodiny a chcel by podporiť pokračovanie činnosti Rodinkova.


Miesto prijatia Rodinkovo vzniklo po inšpirácii podobným zariadením v Taliansku, ktoré pripravuje programy pre rodiny s deťmi z celého Talianska už viac ako 40 rokov. Neopakovaľná atmosféra, ktorú pripravujú samotné rodiny iným rodinám, s možnosťou duchovnej služby vďaka stálej prítomnosti kňaza, nadchlo aj skupinu ľudí na Slovensku, ktorí v roku 2012 založili neziskovú organizáciu Familie Locum - Rodinkovo.

Odvtedy do Rodinkova prišlo už mnoho rodín a za dva roky svojej existencie sa stalo aj obľúbeným miestom rodinných spoločenstiev. Stále viac ďalších rodín prichádza do Rodinkova prežiť čas duchovnej obnovy, oddychu v krásnej prírode a vzácnych stretnutí so zaujímavými hosťami alebo inými rodinami. Manželia si tu prehĺbujú a posilňujú svoh vzťah, mnohí tu nabrali "druhý dych" pre svoje manželstvo a deti si užili krásnej prírody na samote spolu s novými kamarátmi.

Doteraz sme boli v prenajatej budove, ktorú po dvoch rokoch máme možnosť kúpiť alebo by sme museli z terajších priestorov Rodinkova odísť. Podarilo sa nám získať s pomocou rodín, podnikateľov, zahraničných organizácii aj hypotekárneho úveru už takmer 80% prostriedkov na kúpu budovy. Chýba nám zvyšných 20%.

Všetci spoločne veríme, že tento príbeh je príbehom, ktorí tvorí Božia dobrota a starostlivosť, a že s jeho pomocou sa nám podarí pokračovať v začatom diele už vo vlastných priestoroch.

Vopred Vám ďakujeme za každý Váš príspevok.

Ďalšie informácie

Facebook
www.rodinkovo.sk

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?