Menu

Marko Zachar „ chcem si zaviazať šnúrky na kopačkách „

Trvanie výzvy: 17. júna 2014 - 17. júna 2015

Cieľ výzvy

prvá dvojtýždňová rehabilitáčná liečba Adeli centrum Piešťany 3078,-€

Autor výzvy

Príbeh

Marko Zachar „ chcem si zaviazať šnúrky na kopačkách „

Dňa 15. marca 2014 náš 9-ročný syn utrpel devastačné amputačné zranenie pravej ruky na cirkuláre.

Na klinike plastickej chirurgie v Ružinove mu ruku zachránili, dokázali mu ju prišiť a sfunkčniť jej prekrvenie. No to bol len začiatok dlhej náročnej cesty, ktorá nás čaká teraz. Náš syn potrebuje dlhodobé špeciálne rehabilitácie, aby dokázal hýbať prstami. Oslovili sme rehabilitačné centrá, kúpeľné ústavy, kvôli riešeniu hybnosti prstov. Tí nám následne zaslali cenové ponuky a riešenia liečby. Na základe týchto cenových ponúk sme oslovili poisťovňu a hľadali sme možnosti financovania. Nakoľko poisťovňa má svoje limity v úhradách a platbách liečenia a rehabilitácie, je nutné z našej strany spolu financovanie. Sme priemerná 5-členná rodina s priemerným príjmom na Slovensku, máme 9 mesačnú dcéru, manželka je momentálne na materskej dovolenke s príjmom 200 eur pre rodinu. Už teraz je naša finančná situácia náročná, pri základnej liečbe nášho syna, nakoľko rehabilitačná liečba je neúmerne finančne náročná, nemôžme si ju dovoliť z našich finančných zdrojov.

 Preto Vás touto cestou žiadame o pomoc v spolu financovaní liečby nášho syna Marka Zachara.

po konzultácií sme vybrali na kúpeľnú liečbu Adeli centrum Piešťany, kde sme dostali takúto cenovú ponuku:o dvojtýždňová rehabilitácia 3078,-€ o trojtýždňová rehabilitácia 4379,-€ o štvortýždňová rehabilitácia 5728,-€

Už sme absolvovali , rehabilitácie v Harmoni centre v Bratislave , v rehabilitačnom národnom cetntre MARINA v Kováčovej , pravideľne absolvujeme rehabilitácie v Bánovciach nad Bebravou . Zakúpili sme už viacero rehabilitačných pomôcok / TEENS , ohrevná podložka , masážne loptičky , výrivku na ruky , BIO Lampu , pomôcky na cvičenie /  

Podľa situácie hybnosti ruky sa môžu tieto rehabilitácie opakovať niekoľko rokov a preto sme nášmu synovi zriadili špeciálny účet, na ktorý poukazujeme finančné dary od ľudí, ktorí sú ochotní pomôcť nám v tejto náročnej situácií.

Za každú akúkoľvek pomoc vopred Ďakujeme.

Matka: Slavka Bitarovská , Dolné Naštice 192 , 95701 Bánovce nad Bebravou tel.: 0901777065 Email.: slavka.bit@gmail.com

Otec: Mario Zachar , Dolné Naštice 192 , 95701 Bánovce nad Bebravou tel.: 0902494959 

Deti : Sarah Zacharová 14r , Marko Zachar 10r , Samantha Zacharová 15-mesiacov 

Operoval : Dr. MUDr Štefan Krivosudský Hematológ : MUDr. Monika Grešíková PhD Dozorujúci Lekár : MUDr Renáta Jačková Bánovce nad Bebravou .

Aktualizácie

Každý deň v komore .31. okt 2014

Denne navštevujeme hyperbarickú komoru , musíme povedať napriek tomu, že to stojí neskutočné peniaze , tak to neskutočne pomáha , zlepšenie bolo už viditeľné po pár návštevách .

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?