Menu

VEĽMI PROSÍM DOBRÝCH A LÁSKAVÝCH ĽUDÍ O POMOC

Trvanie výzvy: 26. mája 2016 - 26. mája 2017

Cieľ výzvy

Finančná pomoc. Prosím Vás veľmi pekne na plyn s ktorým vyhrievame dom v zime a teraz sa bojíme koľko budeme doplácať, prosím aj na auto nakoľko potrebujeme pre mamku a už aj pre mňa na lekárske vyšetrenia.

Príbeh

VEĽMI PROSÍM DOBRÝCH A LÁSKAVÝCH ĽUDÍ O POMOC

Finančná pomoc. Prosím Vás veľmi pekne na plyn s ktorým vyhrievame dom v zime a teraz sa bojíme koľko budeme doplácať, prosím aj na auto nakoľko potrebujeme pre mamku a už aj pre mňa na lekárske vyšetrenia.

Veľká prosbapre mamku a Veroniku, ktorá ma už zdravotne problémy a ktorá sa sama stará o svoju mamu 90% ZŤP. SKUTOČNÍ ANJELI SÚ ĽUDIA, KRORÍ SA NÁHLE OBJAVIA ADÁVAJÚ ZMYSEL A SVETLO NAŠIM ŽIVOTOM.

VEĽMI PROSÍM DOBRÝCH A LÁSKAVÝCH ĽUDI O POMOC. V prvom rade sa chcem veľmi krásne poďakovať z celého srdca všetkým darcom čo námpomohli a pomáhajú. Srdečná vďaka a veľká úcta všetkým.

Dobrý deň.
Volám sa Veronika, mám 42r. Moja mama je 90% ZŤP na invalidnom vozíčku a odpása nadol nedokáže nič. Pridružila sa choroba vykrivenia kosti, kĺbov. Za celéroky sa sama starám o mamu. Som  úplnesama. Mam len mamku a syna. Nemáme nikoho. Sama mam veľmi veľa zdravotných problémov ale kvôli finančným problémomsa nemôžem liečiť. Mam zničenú chrbticu, bedrové kĺby, kolenne kĺby ktoré sarozpadávajú a operovať sa to nedá.
Veľmi Vás prosím dobrý a láskavý ľudia. Teraz potrebujem veľkúpomoc a  ja. Po 22r.starostlivosti terazja potrebujem pomoc. Nakoľko mam veľmi mali prijem prosím o pomoc. Neviemaké budú drahé lieky aký postup zvolia lekári a liečenie. Prosím pomôžteteraz mne. Prosím. Srdečná vďaka a veľká úcta.  Taktiež mam aj iné zdravotne problémy. Zobrali mi dávku z 87,37 eur na 77,18 eur. Nechma mama živý ale z čoho ? A toho roku znova znížia mi dávku. Takže užani 77,18 eur nebudem mať a dokonca nemám nárok ani na dôchodok.  Dokonca nemôžem mať žiaden inýpríjem zo zákona štátu.Prosím na plyn s ktorým vyhrievame domv zime a teraz sa bojíme koľko budeme doplácať, prosím aj na autonakoľko potrebujeme pre mamku a už aj pre mňa na lekárske vyšetrenia.

Veľká vďaka všetkým, ktorý pomôžu a naďalej pomáhajú.
Veľmi si to vážime.

S veľkou úctou a veľkou vďakou


Aktualizácie

Vážená a milá nadácia a darcovia.23. 3 2017

Obraciam sa k Vám v zúfalstve, smútku a plaču. Prosím Vás z celého srdca o pomoc pre Alžbetu o teplo, pretože je ohrnutá od pása nadol a neustále jej zima. Taktiež prosíme pomoc aj na auto na lekárske vyšetrenia. S veľkou vďakou Alžbeta.


Vážená nadácia a Vážený darcovia.31. 10 2016

Vážená nadácia a Vážený darcovia. Veľmi krásne Vás prosímpomôžte mi splatiť plyn. Ide zima a mi mame nedoplatok 850,- eur. Veľmi krásneVás prosím o pomoc. Mamka sa mi psychicky zlozila, potrebuje teplo lebo je90 percent ohrnutá. Prosím, prosím, prosím.


Prosím Vás na plyn či drevo, veľmi krásne prosím.25. 9 2016

Nehnevajte sa na mňa prosímale neviem čo si mam počať a je už zima v našej dedine nakoľko bývame v lesea potoku a nemám s čim vytopiť dom. V dome už je zima a namamine a moje kosti je zima. Zobrali mi aj to malo a mam pre dvochcca opatrovateľské 71,- eur. Som zúfala, nešťastná a je mi strašne do plaču.Ako by život mi udelil len to zle ešte aj staré železne potrubie v dome navodu sa upchalo pre hrdzu. Takže neviem a nemám ani peniaze ako tuto situáciuzvládnuť. Prosím veľmi pekne pomôžte nám. Ďakujem a s veľkou úctou ostávarod. Tomková

Tašky boj zo zákonmi.3. 9 2016

Znova mi znížili opatrovateľsky príspevok z 77,18 eur na 71,23 eur. Pýtamsa z čoho mam ja a môj syn študujúci na VŠ žít a do kedy takto vládabude s nami toto robiť? Prosím o pomoc, veľmi. Ďakujem všetkým čo pomáhajúa veľké ďakujem.

 

Prosím o pomoc na plyn a auto. Plynom vykurujemedom v zime a auto je už potrebne pre moju mamku a už aj pre mňa.


Tašky boj zo zákonmi.3. 9 2016

Znova mi znížili opatrovateľsky príspevok z 77,18 eur na 71,23 eur.

Prosím o pomoc na plyn a auto. Plynom vykurujemedom v zime a auto je už potrebne pre moju mamku a už aj prem mňa.

Pýtamsa z čoho mam ja a môj syn študujúci na VŠ žít a do kedy takto vládabude s nami toto robiť? Prosím o pomoc, veľmi. Ďakujem všetkým čo pomáhajúa veľké ďakujem.


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?