Menu

Prosím o pomoc pre dôchodcov

Trvanie výzvy: 7. júna 2016 - 6. júna 2017

Cieľ výzvy

Vyzbieranie peniažkov na lieky,stravu a dokoncenie kupeľne,čo už nedokážu sami.

Príbeh

Prosím o pomoc pre dôchodcov

Pomáhajme ľuďom,ktorí si sami už nevedia pomôcť.
trošku im skrášlime tie ich zlaté časy.Chceme ich už vidieť šťastnejších.Prosím pomôžte mi trošku povzbudiť,aby mali chuť žiť ďalej.


Prosím o pomoc pre starčekov.

Život dôchodcu nie je jednoduchý.Ťažko sa vedia popasovať s každým dňom.Viacerí z nás si myslíme,že veľa pracujeme a keď zostarneme,ako dobre bude.Budeme si užívať starobu ,už si môžeme oddýchnuť. Takéto sú as len naše sny.Žiaľ realita je úplne iná.Ľudia ,čo pracovali celý život,na svoju starobu ostanú bezmocní.Ich príjem nestačí na dôstojný život.Starší manželia si teda žijú svoj dôchodcovský život.Nemali to v živote ľahké,starali sa o deti o vnúčatá.Pracovali ako každý,za minimalnu mzdu.To sa odzrkadlilo na ich dôchodku.Dnes sú na hranici chudoby.Žijú si ako každý,veľká časť peňazí ide na lieky,na byt a na stravu už nezostane..Vysoký krvný tlak cukrovka,prostata,srdcové ochorenia,bolerioza.teraz pribudol silný zápal ladvín...je toho dosť.3/4 príjmu idú na lieky .Ujo vynechaval lieky na boleriozu.nakolko neboli nane peniaze. Vysledok je zly. Niekedy ma stavy.ktore si neskor ani nepamata . Je jasne.ze uz sbrigadou musi koncit. Bude to pe nich sok. O kurenie sa posyarat uz nebude moct.Bývajú v byte zo socializmu.Žiadne kúrenie,všetko staré v zlom stave.Potrebujú vymeniť okná,lebo sa nedajú ani zatvoriť.Túto výzvu som vytvorila,aby som im mohla trošku uľahčiť život.Potrebovali by dobudovať kúpeľňu.Ich vek je 77 a 69  rokov.Z vlastných síl sa im to nepodarí Preto prosím dobrých ľudí,ak viete pomôžte.Nech majú trošku lepší život.Do teraz si kúrili kachlami.Bývajú na poschodí.Drevo si museli donášať na poschodie.Je to pre nich namáhavé.Ak máte pocit,že viete pomôcť,prosím urobte tak.Ak niekto vie pomôcť materialom aj tomu sa potešia.Chcela by som im dopriať peknú starobu,trošku ľahší život..Úsmev a radosť.Ďakujeme za vašu ľudskosť a za pomoc. ...nech majú trošku radosti ešte zo života.Budú mať zlatú svadbu,chcela by som im urobiť radosť.

Ak mate moznost.prosim o zdielanie

Aktualizácie

Poďakovanie29. máj 2017

Ďakujeme za vašu podporu. Pomoc,ktorú sme dostali,si veľmi vážime ! 

Podakovanie21. máj 2017

BLIZI SA KONIEC NASEJ VYZVY a preto sa chceme podakovat kazdemu.kto nam prispel!!!  Vasu pomoc si velmi cenime .DAKUJEME

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?