Menu

OZ PUNKÁČI DEŤOM - PUNKÁČI DEŤOM 2017

Trvanie výzvy: 1. apríla 2017 - 1. júna 2017

Cieľ výzvy

Snažíme sa festival kvalitatívne posunúť na vyššiu úroveň, kedže je však festival hradený bez príjmu zo vstupného (ten je celý venovaný detskej nadácii), tak sa snažíme na realizáciu získať financie z iných zdrojov. Jednou z nich je aj táto zbierka na ľudia ľuďom. Naším cieľom je získať 2000 euro, ktorá by bola použitá na propagáciu festivalu. Čím lepšie sa festival dostane do povedomia ľudí, tým je šanca na väčšiu návštevnosť na festivale a tým vyzbieranou vyššou čiastkou na vstupnom pre choré deti. Vyzbieraná čiastka by bola použitá na tieto konkrétne formy propagácie: tlač promo letákov, ktoré budú dobrovoľníkmi rozdávané na partnerských festivaloch v SR a ČR -promo banner v printových médiach na území západného Slovenska -promo spoty v rádiu Rocková republika a v ďalších regionálnych rádiach -zacielená FB propagácia festivalu, jeho stránky a aktivít vo facebookových kampaniach -tlač bannerov, ktoré budú rozmiestnené pred podujatím na verejných priestranstvách a podujatiach -tlač plagátov, ktoré budú inštalované v autobusoch v trenčianskom kraji

Autor výzvy

Dátum vzniku: 4.5.2016

IČO: 50319175

Ulica: Michalská 2339/1

Mesto: Hlohovec

PSČ: 92001

Štát: Slovensko

Príbeh

OZ PUNKÁČI DEŤOM - PUNKÁČI DEŤOM 2017

7. ročník Festivalu Punkáči deťom je už nezadržateľne blízko. Tento rok však potrebujeme aj vašu pomoc pri organizácií festivalu. Aj malý dar nám pomôže pri realizácii tohoto benefičného festivalu a zlepšiť tak kvalitu hudobného zážitku a komfort návštevníkov podujatia.

Festival Punkáči deťom je letný hudobný benefičný festivalorientovaný v štýle punk-rock, ska, reggae, rockabilly... Cieľom festivalu je ukázať mladým ľuďom, že aj zábavou sadá pomáhať ľuďom, ktorí to skutočne potrebujú. Výťažok zo vstupného bude venovaný nadácií Pomoc deťom v ohrození, ktorá je zameraná na pomoc chorým, týraným,zneužívaným a postihnutým deťom alebo deťom, ktoré sa ocitli vohrození zdravia a života. Všetky vystupujúce kapely hrajú bez nároku na honorár, čím vyjadrujú podporu festivalu a dokazujú návštevníkom, že aj oni majú srdce a že peniaze pre nich nehrajú hlavnú rolu. Festival si vybudoval svoju tradíciu, nakoľko sa bude konať už siedmy ročník.

Festival sa uskutoční v termíne 31.8.-2.9.2017 v Opatovciach pri Trenčíne ako v poradí 7 ročník. Vystúpi na ňom počas 3 hracích dní takmer 50 kapiel. Organizátori dávajú okrem známych kapiel na undergroundovej scéne priestor aj mladým nádejným kapelám, čím sa podieľajú aj narozvoji kultúry na Slovensku.  

Organizátormi festivalu sú nadšenci-dobrovoľníci z celého Slovenska, ktorí obetujú každoročne pre festival svoje dovolenky, čas, energiu a osobné financie. Všetci organizátori sú dobrovoľníci, ktorí to robia bez odmeny. Právnou formou festivalu je OZ Punkáči deťom.

Pri poslednom ročníku (2016) sa podarilo na festivale vyzbierať zo vstupného takmer 16 000 euro, ktoré boli venované detskej nadácii Pomoc deťom v ohrození (www.pomocdetom.sk). 
Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?