Menu

Príspevok na materiálové zabezpečenie tvorivých dielní pre verejnosť

Trvanie výzvy: 4. januára 2012 - 22. decembra 2012

Cieľ výzvy

Vyzbierať prostriedky na materiálovo -technické zabezpečenie dielní.

Autor výzvy

Dátum vzniku: 2.11.2011

IČO: Slovenská republika

Ulica: Slovenskej jednoty 42

Mesto: Košice

PSČ: 04001

Štát: Slovensko

Príbeh

Príspevok na materiálové zabezpečenie tvorivých dielní pre verejnosť

Príspevok na organizáciu tvorivých dielní v Košiciach - dielne dostupné pre všetkých záujemcov.

Našim zámerom je spájať ľudí, ktorí majú vzťah k umeniu, kreativite a tvorivému sebavyjadreniu.

organizácia umeleckých a tvorivých dielní, vzdelávacích aktivít a podporovať záujem o výtvarné techniky a remeselné zručnosti,

podporiť záujem verejnosti o arteterapiu,

podporovať tvorivých a kreatívnych ľudí,

Pre vzrastajúci záujem zo strany účastníkov tvorivých dielní a po skúsenostiach s realizáciou tvorivých dielní vo Výmenníku Terasa v Košiciach sme sa lektori aj účastníci dielní, rozhodli založiť OZ Tvorivá dielňa. Počas roka 2011 sa v rámci projektu SPOTS realizovali práve v tomto priestore tvorivé dielne.

Projekty vďaka ktorým organizujeme naše aktivity v roku 2012:
Získali sme dotáciu na projekt z rozpočtu podpory čiastkových projektov súvisiacich s projektom Európske hlavé mesto kultúry, na podporu a realizáciu projektu s názov Tvorivá dielňa – tvorivý priestor bez hraníc – realizácia tvorivých dielní, prednášok a výstavy prác z dielní vo Výmenníku Terasa v Košiciach, vytvorenie katalógu o výsledkoch tvorivých dielní.
MK-7261/2012/3.2. vo výške 1470 EUR.

Pri príležitosti 50. výročia založenia sídliska Terasa v Košiciach sme sa zapojili podaním projektov: „Pre zdravie psa a jeho pána tvorme krajšiu Terasu“ – inšpirovali sme sa charitatívnou tvorivou dielňou ktorú sme organizovali pre OZ Quatre Pattes. A druhým podávaným projektom je: Maľovaná hodvábna cesta Terasou – cyklus tvorivých dielní“. V oboch sme získali po 300 EUR.

Podporiť nás môžete aj:
- členským príspevkom - staňte sa naším členom,
- kúpou darčekového preukazu,
- kúpou E - príručky z tvorivých dielní,
- kúpou darčekov, výmenou bannerov, odkazov
http://www.oztvorivadielna.sk/podporte-nas

Aktualizácie

Tvorivé dielne a akcie OZ Tvorivá dielňa v novembri4. nov 2012

8.11. a 22.11.2012 sa v tradičnom čase od 17:30 uskutočnia tvorivé dielne vo Výmenníku na Terase. 4.11.2012 Vás pozývame na prednášku z cyklu prednášok:„Pre zdravie psa a jeho pána tvorme krajšiu Terasu“ s MVDr. J. Skljarskou v priestoroch Výmenníka Terasa o 16.00 hod. Po prednáške Vás pozývame na tvorivú dielňuPosledná z cyklu hodvábnych dielní sa uskutoční 24.11.2012. Pripomenieme si všetky doteraz realizované techniky a postupy prác. Príďte sa pochváliť svojimi výtvormi:) Tešíme sa na spoločné stretnutie s hodvábom. V decembri pripravujeme výstavu Vašich prác.

Leto v plnom prúde31. júl 2012

Leto je v plnom prúde a preto bude v aguste jedna dielňa a to 9.8.2012 - Maľovaný textil s lektorkou - V. Kissovou, podporené MK SR v rámci projektu SPOTS, od 17:30 vo Výmenníku I. Terasa, ulica Obrody. Vynahradíme si to v septembri kde nás čaká 5 spoločných stretnutí. Tešíme sa na Vás a pekné leto!!!

Termíny dielní počas leta12. júl 2012

TVORIVÉ DIELNE v letnom režime 19.7.2012 - Maľované sklo s lektorkou Mgr. Taťjanou Markusovou, podporené MK SR v rámci projektu SPOTS, od 17:30 vo Výmenníku I. Terasa, ulica Obrody 28.7.2012 - Víkendové tvorivé dielne - Cyklus Maľovaná hodvábna cesta Terasou v rámci projektu Terasa50, podporené MČ KE Západ, dielne sa uskutočnia taktiež vo Výmenníku I. Terasa, ulica Obrody 9.8.2012 - Maľovaný textil s lektorkou - V. Kissovou, podporené MK SR v rámci projektu SPOTS, od 17:30 vo Výmenníku I. Terasa, ulica Obrody AKO SME NALOŽILI SO ZÍSKANÝMI PROSTRIEDKAMI: Vďaka získanému daru od anonymného darcu vo výške 50 EUR, sme mohli dokúpiť materiál na dielne vo výške 30 EUR. Zároveň sme časť sumy vo výške 15 EUR použili na prezentáciu nášho OZ v rámci akcie na ktorú nás pozvalo spriatelené OZ Quatre Pattes. Zakúpili sme farby na tvár a papiere na tvorenie. V poskytnutom priestore budeme maľovať na tváre detí, vystrihovať masky z papiera a tak s dobrovoľníkmi prezentovať naše aktivity na QuaPa Day. A to od 10:00 do 18:00 14. 7. 2012 v areáli Čičky. Veríme, že tak získame ďalších členov a podporovateľov nášho OZ. Zvyšné prostriedky vo výške 5 EUR vystačia na pokrytie nákladov za vedenie účtu na dva mesiace. (Za účet banke hradíme mesačne 2, 50 EUR). -

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?