Menu

OZ MačkySOS - pomoc pre mačky v núdzi

Trvanie výzvy: 13. januára 2018 - 13. januára 2019

Cieľ výzvy

Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na úhradu veterinárnych nákladov pri liečbe mačiek, ktorých počet sa každoročne zvyšuje.

Príbeh

OZ MačkySOS - pomoc pre mačky v núdzi

Našim cieľom je pomáhať opusteným a nechceným mačkám z ulice, zachraňovať, liečiť a umiestňovať mačky s pohnutým osudom, ktoré by bez našej pomoci nemali šancu na život. Súčasne sa venujeme propagácii nutnosti kastrácii mačiek s cieľom následného zníženia počtu mačiek v núdzi.


Občianske združenie MačkySOS funguje od roku 2005 na dobrovoľníckej báze a venuje sa záchrane nechcených a opustených mačiek z ulice. V domácich depozitoch sa mačičky liečia a socializujú. Následne sú ponúknuté na adopciu. Podporujeme kastráciu mačiek, nakoľko len týmto spôsobom je možné zredukovať populáciu mačiek na uliciach. Každým rokom mačiek v núdzi pribúda a nám nestačia finančné prostriedky napokrytie všetkých veterinárnych nákladov, preto budeme vďační za akúkoľvek pomoca finančnú podporu. Veríme, že s Vašou podporou zvládneme aj tento rok pomôcť stovkám ďalších mačiek v núdzi.


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?