Menu

Vianočný dar: spoločenské hry pre decká v Zaježovskej malotriedke

Trvanie výzvy: 4. decembra 2012 - 2. januára 2013

Cieľ výzvy

Váš príspevok použijeme na kúpu rozumných spoločenských hier pre deti v našej škole.

Príbeh

Vianočný dar: spoločenské hry pre decká v Zaježovskej malotriedke

Zaježovská škola je jednou z najmenších škôl na Slovensku. Dnes má celá škola deväť žiakov. Už ste nám raz pomohli cez portál Ludialudom.sk vyzbierať peniaze na pec, čo nám nesmierne pomohlo. Radi by sme vás teraz požiadali o príspevok 150€ na rozumné spoločenské hry, ktoré si z rozpočtu školy nemôžeme dovoliť, lebo sme radi, že máme na plat pani učiteľky a učebné pomôcky.

„Pri príležitosti prichádzajúcich Vianoc mám jeden sen. Rada by som spolu s deťmi posunula možnosti v učení, tvorení, trénovaní tvorivosti, rozvíjaní pozornosti a pamäti... Aj pomocou iných prostriedkov ako doteraz. Tak by som vás rada poprosila o pomoc Dedovi Mrázovi, ktorý by detičkám pod stromček priniesol rozumné spoločenské hry, vďaka ktorým toto všetko hore spomínané ľahko dáme. Hry budú v škole, takže sa budú môcť využívať, keď bude potrebné. Budem veľmi rada, ak sa nám ich podarí zakúpiť. Vďaka za vašu pomoc.“

Maťa Štesková
učiteľka v Zaježovskej škole

Aktualizácie

Ďakujeme, máme 100% :)2. jan 2013

Začiatkom decembra sme cez portál ĽudiaĽuďom.sk zverejnili prosbu o finančnú zbierku. „Pri príležitosti prichádzajúcich Vianoc mám jeden sen“, píše naša pani učiteľka Martina Štesková. „Rada by som spolu s deťmi posunula možnosti v učení, tvorení, trénovaní tvorivosti, rozvíjaní pozornosti a pamäti“. A vďaka vašej štedrosti sa sen stal skutočnosťou. Takéto učebné pomôcky si nemôžeme dovoliť zakúpiť z rozpočtu školy. Sme radi, že máme na základný plat pani učiteľky. Naša cieľová suma bola 150€. Cez portál LudiaLudom.sk sme dostali 115 € a kedže nám prišli dva ďalšie dary priamo na náš účet, získali sme všetky potrebné peniažky. Ďakujeme za vašu štedrosť. Vážime si to.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?